Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da koronavirüs tedbirleri

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü koronavirüs tedbirleri ile yayınlandı.

Gündem 14.04.2020, 21:31 14.04.2020, 21:37
Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da koronavirüs tedbirleri

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz koronavirüs tedbirleri ile ekranlara geldi.

Koronavirüs salgını tüm dünyayı etkilerken Türkiye’de de mücadele aralıksız sürüyor. Birçok işyeri kapatılırken insanlara evde kalmaları konusunda çağrılar yapılmaya devam ediyor. Salgından dolayı tv dizileri de yeni bölümlerini çekemiyor. Çok sayıda tv dizisi çekimlere ara verirken bazıları ise koruma önlemleri alarak ekimlere devam ediyor. 

Eşkiya Dünyaya Hükümdar Olmaz’da koronavirüs tedbirleri

Eşkıya dünyaya hükümdar olmaz yeni bölüm yayınlandı

ATV’nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. Dizide alınan koronavirüs önlemleri ise dikkat çekti. Dizinin sahnelerinde dezenfektanlar izleyicilerin dikkatinden kaçmazken dizi karakterlerinin birbirlerine olan mesafeleri ve bazı sahnelerde araçlarda oturma şekilleri tedbirlere dikakt edildiğini gösterdi.

163. bölümün konusu

"Bunların en son hedefi sen olacaksın amca!"

Nasuh'u tuzağa çeken Çakırbeylilerin planı kusursuz işlerken Façalılara yapılan saldırı elde edilecek zafere gölge düşürür. Kardeşinin acı çığlıklarına tanık olan Haşmet'in, Ömür ve İlyas ikilisinin en büyük hayalini yok etmek isteyenlerden alacağı intikam hızlı ve acılı olacaktır. Çakırbeyliler, Ceylan'dan gelen bilgiler doğrultusunda bir strateji belirlemeye çalışırken, Feyyaz'ın yeni işbirlikçileri daha önce hiç görülmemiş bir taktikle saldırıya geçmeyi hedeflemektedir. Bunun için masayla ilgili araştırmalar yaparak bir şema oluşturmaya çalışırlar. Hızır'ın başında olduğu yapıda kimin hangi gücü temsil ettiğini ortaya çıkararak bir ölüm haritası çizecekler ve vakit kaybetmeden harekete geçeceklerdir. Oluşturdukları kara listenin başlarında yer alan bir ismin acı kaybı ise Kasaplar olarak anılan yeni düşmanın ilk zaferi olacaktır.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@