banner539

banner526

banner533

banner513

Ergenekon kazısı yapılıyor

Soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in evinde yapılan aramalarda elde edilen bilgi ve belgelerin ışığında Ankara-Gölbaşı yolu üzerindeki bir arazide silah ve mühimmatlar olabileceğini değerlendiren A

Gündem 08.01.2009, 21:07
Ergenekon kazısı yapılıyor
Soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in evinde yapılan aramalarda elde edilen bilgi ve belgelerin ışığında Ankara-Gölbaşı yolu üzerindeki bir arazide silah ve mühimmatlar olabileceğini değerlendiren Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, bu arazide arama başlattı.

ARAMA, BİR İSTİNAT DUVARI ÇEVRESİNDE YOĞUNLAŞTIRILDI
''Ergenekon'' soruşturması kapsamında Gölbaşı girişindeki arazide yapılan arama, bir istinat duvarı çevresinde yoğunlaştırıldı.

Alınan bilgiye göre, Ankara Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin,dün soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski Özel Harekat Dairesi Başkanvekili İbrahim Şahin'in evinde yapılan aramalarda elde edilen bilgi ve belgelerin ışığında Ankara-Gölbaşı yolu üzerinde Samanyolu Evleri yakınındaki arazide başlattıkları arama çalışmaları devam ediyor.

Dedektör köpekler ve el fenerleriyle sürdürülen çalışmalar bir istinat duvarının çevresinde yoğunlaştı. Bu arada, bölgede kazı yapmak üzere Gölbaşı Belediyesinden istenilen kepçe de geldi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@