Erdoğan şehit öğretmeni unutmadı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 16 Haziran 2017'de terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırıldıktan sonra şehit edilen sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz'ı ölümünün 3. yılında da unutmadı.

Gündem 17.06.2020, 19:09
Erdoğan şehit öğretmeni unutmadı

Öğretmen Necmettin Yılmaz görev yaptığı Şanlıurfa'dan memleketi Gümüşhane'ye giderken Tunceli'de terör örgütü PKK mensuplarınca kaçırıldıktan sonra şehit edilmişti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan genç yaşta şehit olan öğretmen Necmettin Yılmaz'ı ölümünün 3 yılında da unutmadı. Twitter hesabından Yılmaz'la ilgili bir paylaşımda bulunan Erdoğan şu ifadeleri kullandı;

"Ömrünün baharında hain terör örgütü PKK tarafından kaçırılıp şehit edilen öğretmenimiz #NecmettinYılmaz kardeşimizi şehadetinin 3. yıl dönümünde rahmetle anıyorum.

Ebediyete irtihal etmiş, istikbalimizin mimarı tüm öğretmenlerimizi hürmetle yâd ediyorum."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
yakun 1 yıl önce
"Ömrünün baharında hain terör örgütü PKK tarafından kaçırılıp şehit edilen öğretmenimiz #Necmettin Yılmaz kardeşimizi şehadetinin 3. yıl dönümünde rahmetle anıyorum." Güzel de; çözüm süreci adı altında pkk ile işbirliği yapanlar, Diyarbakır'da Barzani ve Şivan PERWER ile yaptığı mitingde: Öcalan' ın manifestosunu Türkçe ve Kürtçe okutanlar, Kırmızı bültenle aranan Osman ÖCALAN' ı TRT' ye çıkaranlardan hesap sorulmadıkça; Necmettin Öğretmen huzur içinde olur mu?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@