banner536

banner560

banner555

Emniyet'te Atama Şoku

Alınan bilgiye göre, Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğü rütbesine yükselen Ali Azimli,Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Servet Sar

Gündem 06.08.2007, 19:59
Emniyet'te Atama Şoku


Alınan bilgiye göre, Adalar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğü rütbesine yükselen Ali Azimli,
Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Servet Sarıçiçek,
Bağcılar İlçe Emniyet Müdür Vekilliğine 4. sınıf emniyet müdürü Yusuf Yüksel,

Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Mehmet Maden, Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Zafer Enver Tozun,
Eminönü İlçe Emniyet Müdürlüğüne 3. sınıf emniyet müdürü Hüseyin Aktaş,

Esenler İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğüne yükselen Dindar İlhan getirildi.
Eyüp İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Halil İbrahim Yaylagül,
Pasaport Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Nihat İşlek,
Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Hüseyin Aktaş, Küçükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Şahin Çiftçi, Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Nejat Bil,
Fatih İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Yunus Ayhan, Tuzla İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Hanefi Sanbur,
Araştırma Geliştirme Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Ramazan Sefa Kabal,
Asayiş Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf Emniyet Müdürü Mustafa Köse,
Bilgi İşlem Şube Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürü Halit Körken,
Bilişim Suçları ve Sistemleri Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü İlhan Kara,
Boğaziçi Köprüleri Koruma Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü İbrahim Karadağ,
Bölge Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne 3. sınıf emniyet müdürü Kenan Yıldız, Çocuk Şube Müdürlüğü'ne 4. sınıf emniyet müdürlüğünden 3. sınıf emniyet müdürlüğü rütbesine yükselen Özkan Sivrikaya atandı.





Eğitim Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Metin Yılmaz,
Hukuk İşleri ve Soruşturma Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Salih Gölcü,
İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Mustafa İncebay,
Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Cahit Gök, Özel Harekat Şube Müdürlüğü'nde 4. sınıf emniyet müdürü Ercan Macit,
Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Oktay Bulduk,
Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü S. Suat Dilberoğlu, Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürlüğü'nde 4. sınıf emniyet müdürü Hacı Ahmet Osanmaz,
Trafk Tescil Şube Müdürlüğü'nde 4. sınıf emniyet müdürü Mahir Çakallı,
Yabancılar Şube müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Salih Kara, R
uhsat İşlemleri Şube Müdürlüğü'nde 3. sınıf emniyet müdürü Ömer Demirtaş görevlendirildi.
-İL EMNİYET MÜDÜR YARDIMCILARI-

İstanbul il emniyet müdür yardımcılarının görev dağılımları ise şöyle:
Yalçın Saydam, Havacılık Şube Müdürlüğü ve Büyükçekmece İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Hulusi Çelik, Terörle Mücadele ve Bomba İmha ve İnceleme şube müdürlüklerinden, Adnan Kurt, Atatürk Havalimanı Şube Müdürlüğü ve Zeytinburnu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, M. Ali Akkaplan, Personel ile Hukuk İşleri ve Soruşturma şube müdürlükleri ile Pendik ve Adalar ilçe emniyet müdürlüklerinden, Cengiz Koçak, İnşaat Emlak ve Ruhsat İşlemleri Şube Müdürlükleri ile Eminönü ve Bağcılar ilçe emniyet müdürlüklerinden,
Hasan Adak, Sivil Savunma Büro Amirliği ile Çatalca İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Tekin Kahraman, Bakım Onarım Şube Müdürlüğü ile Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Ali Gedik,
Narkotik, Mali ve Organize suçlarla mücadele şube müdürlükleri ile Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğünden, H. Ümit Yüksel, Pasaport ve Yabancılar şube müdürlükleri ile Bakırköy ve Fatih ilçe emniyet müdürlüklerinden, Yücel Aktaş,
Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'nden sorumlu olacak. Ahmet Demir, Turizm, Ulaştırma ve AR-GE şube müdürlükleri ile Güngören ve Avcılar ilçe emniyet müdürlüklerinden, A. Kemal Hanlı,
Bölge Trafik Denetleme, Trafik Tescil ve Sabiha Gökçen Havalimanı ve Basın Protokol ve Halkla İlişkiler şube müdürlükleri ile Kadıköy ve Maltepe ilçe emniyet müdürlüklerinden, Mustafa Aktaş,
Güvenlik ve Radyo Tv Foto Film Şube Müdürlükleri ile Gaziosmanpaşa İlçe Emniyet Müdürlüğünden, Ogün Toprak, Asayiş, Çocuk, Bilişim Suçları ve Sistemleri şube müdürlükleri ve Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği ile Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Kadir Akbıyık, Hassas Bölgeler Koruma Şube Müdürlüğü ve Silivri İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden,
Gürsel Fırat, Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü ve Bayrampaşa İlçe Emniyet Müdürlüğü'nden, Mustafa Kızılgüneş, Deniz Limanı ve Boğaziçi Köprüleri Koruma şube müdürlükleri ile Beşiktaş ve Sarıyer ilçe emniyet müdürlüklerinden, Ahmet Beyhan, EKKM, İnterpol-Europol-Sirene, Bilgi İşlem, Muhabere-Elektronik şube müdürlükleri ile Küçükçekmece ve Bahçelievler İlçe Emniyet Müdürlüklerinden sorumlu olarak görev yapacak. Koruma Şube Müdürlüğü ile Üsküdar İlçe Emniyet Müdürlüğünden Hayati Yılmaz, İkmal Şube Müdürlüğü ile Esenler ve Eyüp ilçe emniyet müdürlüklerinden Ahmet Akbal, Eğitim ve Olay Yeri İnceleme şube müdürlükleri ile Tuzla ve Sultanbeyli ilçe emniyet müdürlüklerinden Yusuf Ziya Gökmen, Özel Güvenlik, Genel Denetleme ve Disiplin Şube Müdürlükleri ile Rehberlik ve Danışmanlık Büro Amirliği, İl Emniyet Müdürlüğü Polikliniği ile Şile ve Beykoz ilçe emniyet müdürlüklerinden Salih Korşen, Sosyal Hizmetler ve Bütçe Şube Müdürlükleri ile Ümraniye ve Kartal ilçe emniyet müdürlüklerinden ise Hüdayi Sayın sorumlu olacak.



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)
20°
açık

Puan Durumu
Takımlar O P
1. Beşiktaş 39 81
2. Galatasaray 39 81
3. Fenerbahçe 39 79
4. Trabzonspor 39 68
5. Sivasspor 39 62
6. Hatayspor 39 61
7. Alanyaspor 39 57
8. Karagümrük 39 57
9. Gaziantep FK 39 55
10. Göztepe 39 51
11. Konyaspor 39 49
12. Rizespor 39 48
13. Kasımpaşa 39 46
14. Malatyaspor 39 45
15. Başakşehir 39 45
16. Antalyaspor 39 43
17. Kayserispor 39 41
18. Erzurumspor 40 40
19. Ankaragücü 39 38
20. Gençlerbirliği 39 38
21. Denizlispor 39 28
Takımlar O P
1. Adana Demirspor 34 70
2. Giresunspor 34 70
3. Samsunspor 34 70
4. İstanbulspor 34 64
5. Altay 34 63
6. Altınordu 34 60
7. Ankara Keçiörengücü 34 58
8. Ümraniye 34 51
9. Tuzlaspor 34 47
10. Bursaspor 34 46
11. Bandırmaspor 34 42
12. Boluspor 34 42
13. Balıkesirspor 34 35
14. Adanaspor 34 34
15. Menemenspor 34 34
16. Akhisar Bld.Spor 34 30
17. Ankaraspor 34 26
18. Eskişehirspor 34 8
Takımlar O P
1. Man City 35 80
2. M. United 35 70
3. Leicester City 36 66
4. Chelsea 35 64
5. West Ham 35 58
6. Liverpool 34 57
7. Tottenham 35 56
8. Everton 34 55
9. Arsenal 35 52
10. Leeds United 35 50
11. Aston Villa 34 48
12. Wolverhampton 35 45
13. Crystal Palace 35 41
14. Southampton 35 40
15. Burnley 35 39
16. Newcastle 35 39
17. Brighton 35 37
18. Fulham 35 27
19. West Bromwich 35 26
20. Sheffield United 35 17
Takımlar O P
1. Atletico Madrid 35 77
2. Barcelona 36 76
3. Real Madrid 35 75
4. Sevilla 36 74
5. Real Sociedad 35 56
6. Real Betis 35 54
7. Villarreal 35 52
8. Celta de Vigo 36 50
9. Athletic Bilbao 36 46
10. Granada 35 45
11. Osasuna 36 44
12. Cádiz 36 43
13. Levante 36 40
14. Valencia 36 39
15. Deportivo Alaves 36 35
16. Getafe 36 34
17. Huesca 36 33
18. Real Valladolid 35 31
19. Elche 36 30
20. Eibar 35 29

Gelişmelerden Haberdar Olun

@