banner556

Ekrem İmamoğlu'nu tehdit etmişti! Tutuklandı!

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu elektronik posta yoluyla tehdit eden şüpheli tutuklandı.

Gündem 09.04.2020, 22:59
Ekrem İmamoğlu'nu tehdit etmişti! Tutuklandı!

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu gönderdiği e-maillerle tehdit eden Tuna Görgünoğlu, çıkarıldığı Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliği tarafından tutuklandı.

Nöbetçi İstanbul Sulh Ceza Hakimliği, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu elektronik posta yoluyla tehdit ettiği gerekçesiyle gözaltına alınan şüpheli Tuna Görgünoğlu ile ilgili kararını verdi.

"TEHDİT" SUÇUNDAN TUTUKLANDI

İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nca yürütülen soruşturma kapsamında gözaltına alınan ve adliyeye getirilen şüpheli Tuna Görgünoğlu savcılıkça ifadesinin alınmasının ardından tutuklanması talebiyle hakimliğe sevk edildi. Nöbetçi İstanbul Sulh Ceza Hakimliği, şüpheli Tuna Görgünoğlu'nun "tehdit" suçundan tutuklanmasına hükmetti.

ŞÜPHELİ ANKARA'DA GÖZALTINA ALINMIŞTI

Ekrem İmamoğlu'nun avukatlarınca yapılan suç duyurusu üzerine başlatılan soruşturma kapsamında aranan şüpheli Tuna Görgünoğlu, dün Ankara'da yakalanarak İstanbul'a getirilmişti. Bugün emniyette işlemleri tamamlanan şüpheli, akşam saatlerinde adliyeye getirilmişti.

NE OLMUŞTU?

Tuna Görgünoğlu, İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik "Senin kanını akıtır sana içiririm! Umarım ne kadar ciddi olduğumu anlarsın yoksa seni paramparça edeceğim. Öldüreceğim kişiye önceden haber veririm" ifadelerini içeren e- posta ile tehdit etmişti.

E-postada şu ifadeler yer aldı:

Bak İmamoğlu Ekrem denen zavallı senin kanını akıtır sana içiririm! Bunu kayıtlara geçsin diye yazıyorum istediği şekilde şikayetçi olma vs. hakkın var. Senin kanını akıtır sana içiririm! Haddini bilmeyi ya öğreniyorsun ya da o boynunu kırıp kafa derini yüzüp ayağıma paspas yapıyorum. Umarım ne kadar ciddi olduğumu anlarsın yoksa seni paramparça edeceğim. Öldüreceğim kişiye önceden haber veririm.

Yorumlar (16)
Trabzonlu Hayati dayı 10 ay önce
Sefil sersem,,İmamoğlu Şehri Trabzonun ve Türkiyenin umudu geleceği,,,,, bir sersem sefil tehdit edecek oda korkakacak,yok yav,,,onun arkasında Milyonlar var..
Rize 53 10 ay önce
Seninleyiz İmamoğlu karadenizin güzel Uşağı
Of lu 10 ay önce
Seni seviyoruz İmamoğlu
Imamoglu 10 ay önce
Koc giller grubuna dahil zavalli,yakinda af çıkar söylediklerin sana kar kalır .
Bu ve bunun gibilerin af edilecek olması kanıma dokunuyor.
Imamogluna sevgi ve selamlar yolluyorum.
Davut Hacıfazlıoğlu 10 ay önce
Chp Ankara / Etimesgut üyesi.Bunu neden yazmıyorsunuz.
nihat 10 ay önce
Senolayi siyasallastiriyorsun,burda akepe ye laf söyleyenmi var,belliki art niyetlisin.
garip 10 ay önce
yine kendi oyunlarını sahneye koymuşlar..
Alperen61 10 ay önce
Iyimser tezgah yakalanan kim çıktı cahapkklı zilletçi çıktı.
Tursun 10 ay önce
Tehditlerde çağ atlamış kızılderili vari bir tehdit bu arkadaşın kriminal manada incelenmesi gerekmektedir sabıka kaydına bakılarak uzun süre gözetim altında tutulmalıdır
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@