banner491

Ekmek fiyatı ile ilgili önemli açıklama

Tarım ve Orman Bakanı Pakdemirli, yeni yıla kadar ekmekte fiyat artışı olmayacağını açıkladı.

Ekmek fiyatı ile ilgili önemli açıklama
banner455
banner432

2019 yılına yaklaşırken ekmek fiyatları hakkında yeni bir açıklama geldi. Şu günlerde pek çok üründe zam yapılırken ekmek fiyatlarına zam yapılıp yapılmayacağı konusunda vatandaşların merakını giderecek haber Tatım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'den geldi.

Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli, yaptığı açıklamada, "Yeni yıla kadar ekmekte fiyat artışı yok. Bazı marketler ile görüştüm. Yeni yıla kadar ekmeğin fiyatını artırmayacaklarını açıkladılar. Memnuniyet ile karşıladım"

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2018, 16:48

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Serkan
Serkan - 1 yıl Önce

Bütün ürünlerde olduğu gibi ekmekte de geçen yıl zam yapıldı.250 gr ekmek 200 grama çevrildi üstelik fiyatında indirim de yapılmadı.Millete de israftan tasarruf diye kakalandı.

Tscan
Tscan - 1 yıl Önce

Ne büyüklük böyle yakıt alamıyoruz elektrik fiyatları zam üstüne zam herşey almış gidiyor bı ekmeğe mudahalemi kurtaracak maaşlarını eridi gitti eğer ki maaslarimizada iyileştirme yapılmazsa hakkımı helal etmiyorum şahsım adima millet lüks yaşayacak ya biz

oguz
oguz - 1 yıl Önce

Ne zammi ulkemizin zor zamanlarinda herkes tasin altina elini koysun esnaf 1 senede para kazanmasin

Mustafa yılmaz
Mustafa yılmaz @oguz - 1 yıl Önce

esnaf 1 sene para kazanmasın ama yandaşlar belediyeye doldurulup mesaiye dahi gitmeden maaş alsın yetmesin bir de yandaşların milyar dolarlık vergi borçları silinsin

banner441

banner472