Durakta inanılmaz kaza

Halkalı Atakent Mahallesi'nde üç aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında, kamyonette yüklü demir çubuklar, belediye otobüsünün arka camından girdi. Demir çubukların başına isabet ettiği 1 kişi ağır yaralanırken, 4 yolcu da araç içinde savrulduğu için

Gündem 11.08.2014, 21:41
Durakta inanılmaz kaza

Halkalı Atakent Mahallesi'nde üç aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında, kamyonette yüklü demir çubuklar, belediye otobüsünün arka camından girdi. Demir çubukların başına isabet ettiği 1 kişi ağır yaralanırken, 4 yolcu da araç içinde savrulduğu için hafif şekilde yara aldı.

 

BELEDİYE OTOBÜSÜ DURAKTAN YOLCU ALIYORDU

 

Kaza, saat 19.00 sıralarında Atakent Mahallesi 1. Etap'ta meydana geldi. Belediye otobüsü duraktan yolcu aldığı sırada, arkasından gelen servis aracı otobüse çarptı. Belediye otobüsüne çarpan servis aracına ise arkadan hızla gelen demir çubuk yüklü kamyonet çarptı. 


Çarpmanın etkisiyle, kamyonetin kasasındaki demir çubuklar, servis aracının üzerinden aşarak, belediye otobüsünün arka camından içeri girdi. Demir çubuklar, belediye otobüsünün arkasında bulunan yolculara isabet etti. Başına demir çubuk isabet eden 1 kişi ağır yaralanırken, belediye otobüsünün içinde savrulan 4 kişi de hafif yara aldı.

 

OTOBÜSÜN İÇİ KAN GÖLÜNE DÖNDÜ

 

Kaza sırasında belediye otobüsünde bulunan yolcular büyük panik yaşadı. Başına demir çubuk isabet eden ve çok kan kaybeden yaralı, çevreden yetişen vatandaşların yardımıyla otobüsten çıkarılarak ambulansla hastaneye kaldırıldı. Kaza sonrası belediye otobüsünün içinin kan gölüne döndüğü görüldü. Diğer yaralılar da en yakın hastanelere kaldırıldı. 


Kamyonetin sürücüsü gözaltına alınırken, kazayla ilgili soruşturma başlatıldı.

 

HALKALI ATAKENT MAHALLESI'NDE 3 ARACIN KARISTIGI ZINCIRLEME TRAFIK KAZASINDA, KAMYONETTE YUKLU DEMIR CUBUKLAR, BELEDIYE OTOBUSUNUN ARKA CAMINDAN GIRDI. DEMIR CUBUKLARIN BASINA ISABET ETTIGI 1 KIŞI AGIR YARALANIRKEN, 4 YOLCU DA ARAC IÇINDE SAVRULDUGU IÇIN HAFIF SEKILDE YARA ALDI. FOTOGRAF: MURAT VAROL / ISTANBUL, (DHA)Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@