banner539

banner526

banner533

banner513

Diyarbakır'daki hain belli oldu

Edinilen bilgiye göre, dün Ali Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekokulu personelini taşıyan servis otobüsüne düzenlenen saldırının ardından başlatılan soruşturma çok yönlü olarak sürüyor. Olay yerinde, saldırıda kullanılan 2 kalaşnikof marka tüfek bulunurken

Gündem 09.10.2008, 12:03
Diyarbakır'daki hain belli oldu
Edinilen bilgiye göre, dün Ali Gaffar Okkan Polis Meslek Yüksekokulu personelini taşıyan servis otobüsüne düzenlenen saldırının ardından başlatılan soruşturma çok yönlü olarak sürüyor.

Olay yerinde, saldırıda kullanılan 2 kalaşnikof marka tüfek bulunurken, silahların üzerinde yapılan parmak izi araştırması sonucunda teröristlerden birinin kimliği belirlendi.

Kimliği belirlenen kişinin 1998 yılında terör örgütü PKK'ya katıldığı ve bu saldırıyı gerçekleştirmek üzere kamptan Diyarbakır'a geldiği belirtildi.

Saldırıyı, biri gözcü toplam 3 kişinin gerçekleştirdiği tahmin edilirken, diğer 2 kişinin kimliğinin tespiti ve yakalanması için çalışmalar sürüyor.

Öte yandan, dün olayın ardından ifadelerine başvurulmak üzere gözaltına alınan 15 kişiden 10'u serbest bırakıldı.
Yorumlar (3)
kuzeyinoglu 12 yıl önce
Sn Çumhurbaşkanın sizden ricam içimizden çıkan bu hainler için İdam cezasını tekrar geri getirin ve ASIN bu soysuzları TAKSİM meydanında bakın birdaha böyle bir şey yapa bilirlermi ASIN bu şereşfsizleri
Adem sogut 12 yıl önce
kimlikleri belli oldu artık bi şekilde yakalanır tutuklarlar yıllarca keyf içinde devletin ekmeğini yerler istedikleri zaman isyan çıkarıp cezaevinde at koştururlar sonra bi af oh ne güzel anasını satayım milletin 20 sene yemeden içmeden büyüttüğü gözünden sakındığı evlatlaRIda gitsin kuzu kuzu şehit olsun yeter lan yeter yakalanan tutuklanan gerek eyleme katılmış gerek senpatizan hepsini ipten geçirecen ozaman göreyim herifliklerini
ŞAKİR ANKARA 12 yıl önce
Benim şu meclisten isteğim idam cezasını yeniden yürürlüge sokmak olacaktır.yakalıyoruz içerde krallar gibi bakıyoz sonra bir af cıkarıyoruz hayde hopp tışarı böyle bu terörün önü alınmaz.yakalatıklarımızı asarsak hemde ipret olması için büyük şehirlerin meydanlarında asarak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@