Deniz Seki yeniden gözaltında

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında bugün hakkında yakalama kararı çıkarılan Deniz Seki yeniden gözaltına alındı. Seki, İl Jandarma Komutanlığı'ndaki işlemlerinin ardından yarın erken saatlerde Beşiktaş'taki İstanbul Adliy

Gündem 24.02.2009, 09:27
Deniz Seki yeniden gözaltında

İstanbul İl Jandarma Komutanlığı'nın yürüttüğü soruşturma kapsamında bugün hakkında yakalama kararı çıkarılan Deniz Seki yeniden gözaltına alındı.

Seki, İl Jandarma Komutanlığı'ndaki işlemlerinin ardından yarın erken saatlerde Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesi'ne sevk edilecek.

Hakkında yakalama kararı çıkarılan Seki'nin, yarın yüzüne okunacak kararın ardından tutuklanarak cezaevine gönderilmesi bekleniyor.

Yorumlar (1)
karsiyanlal 12 yıl önce
bu kadının bütün adımları haftalarca magazin basınında yer aldı ve bu haberler 7-70 e herkesin gözüne kulağına ilişti , aynı şekilde uyuşturucu olayıda aynı kitleye ulaştı , şimdi bu kadın serbest bırakılsa ve bu kitleden 100 kişiye bu örnek olsa (ha nasılsa serbest kalıyor) ne olur , tutuklanmalı ve adalet bakanlığı nasıl şaşalı günleri an ve an yansıyorsa sefil hallerinide basına yansıtmalı ; örnek aldırmalı ibret müsübeti önler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@