7m


7m

hyundai

Davutoğlu'ndan TFF'ye tepki: İşiniz geçmiş olsun demek değildir

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu TFF'ye tepki gösterdi.

Gündem 14.05.2020, 20:06
Davutoğlu'ndan TFF'ye tepki: İşiniz geçmiş olsun demek değildir

Türkiye Futbol federasyonu tarafındaan alınan karar ile liglerin 12 Haziran'da başlayacağı belirtilmişti.

Ancak süper lig ekiplerinden peşpeşe gelen koonavirüs testlerinin pozitif çıktığı haberleri kafaları karıştırdı ve tepkiye neden oldu.

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet davutoğlu'da yayınladığı mesajında TFF2nin kulüpler için yayınladığı geçmiş olsun mesajlarını ekleyerek "Federasyonun görevi 'geçmiş olsun' demek değildir, geç olmadan tedbir almaktır. Bugün Beşiktaş, Kasımpaşa, Erzurumspor yarın hangi kulüp etkilenecek? Futbol Federasyonu’nu sorumluluk bilinciyle hareket etmeye davet ediyorum ve tekrar hatırlatıyorum; önce insan hayatı!" ifadelerini kullandı.


Yorumlar (4)
Taraftar 2 yıl önce
Sizin bu söylediğinizi söylemesi gereken hükümettir ama konu ts olduğu zaman kafalarını hep kuma gömdüler yazıklar olsun
Hasan 2 yıl önce
Katarlı Beyinsizsport ülkede futbolun kalitesini bilmediği için parayı gömdü üç büyütülmüşlere şimdi geri alma derdinde. Bu ortamda futbol olmaz. Bir de yok Fransa Ligi iptal etti diye haber yaptırıyorlar havuz medyasına. Güneş balçıkla sıvanmaz. Hollanda Fransa tescil etti. Ne yaparsanız yapın bahis şilecileri, idda kumarcıları ve Katarlı beyinsizsportu kurtaramazsınız. Bu lig oynanamaz. Ligi başlattınız X takımının üç kalecisi de Allah göstermesin Covid oldu diyelim. Lige devam mı edeceksiniz. Futbolcular da insan. Onlarında ailesi, yakınıları var. Şimdiye kadar götürdükleriniz yeter. Antrenmanlara ilk başlayan BJK idi 8 tane pozitif vakası var
Selim D. 2 yıl önce
Bu adam kim ki?
safa 2 yıl önce
reklam kokuyor yorumum onaylanmamış yanlış anlamayın davutoğlu için dedim yoksa size(haber61) çok saygı duyarım iyi çalışmalar :)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@