banner556

Cunhurbaşkanı Erdoğan Bakanlarla telekonferansa aracılığı görüştü!

Cumhurbaşkanı Erdoağan twitter hesabından yaptığı paylaşımöda bakanlarla telekonferans aracılığı ile görüştüğü görüldü.

Gündem 24.03.2020, 13:56 24.03.2020, 16:09

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Twitter hesabından bir paylaşım yaptı. "Milletimizin hizmetinde mesaimiz devam ediyor. Tüm kurum ve kuruluşlarımızın çalışmalarını yakından takip ediyor, adımlarımızı eşgüdüm içerisinde atmayı sürdürüyoruz." mesajını yayınlayan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın bakanlar ile video konferansında bir araya geldiği görülüyor. Erdoğan, "Bilim Kurulu uzatılmasında fayda var diyorsa ona uyalım, çünkü işin ehli onlar." ifadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bakanlar ile video konferansta bir araya geldi. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Twitter hesabından bu toplantıların görüntüleri de paylaşıldı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan sırasıyla Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli ve Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ile görüştü.

Erdoğan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay ile yaptığı görüşmede, “Ürünleri çok değişik kanallarla yurt dışına kaçıranlara, ülkemiz içinde bu ürünleri fahiş fiyatlarla satanlara bu işin hesabını sorarız. Ve bunun da bizim yasalarımızda yeri yok. Turizmde 14 günde geri ödeme konusu bunların zaten şuanda Hazine Maliye Bakanlığımız da Turizm Kültür Bakanımız da görüşme halinde. Enerjide ise günlük ödemelerin ertelenmesi hususunda yani bu konuyu masaya yatırmanızda fayda olur. Bunlar düşünülebilir, erteleme konumuz olabilir ama doğal gaz ve elektriğin kapanması gibi bir şeyin içerisinde, takdir edersiniz ki biz çok daha zor günler yaşadık, böyle bir şeye girmedik. Çünkü bu devlet sosyal bir devlettir, sosyal devlette de böyle bir adım atılamaz. Bu konuda kararlı olacağız işi götüreceğiz.” İfadelerini kullandı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Milli Eğitim Bakanı Selçuk'la yaptığı görüşmede uzaktan eğitim ile ilgili "İnşallah bu çalışma yöntemiyle geleceğe yönelik çok çok farklı bir sistemi de oluşturmuş oluyoruz, oturtmuş oluyoruz." ifadelerini kullandı. Erdoğan, Bilim Kurulu uzatılmasında fayda var diyorsa ona uyalım, çünkü işin ehli onlar." ifadelerini kullandı.

Yorumlar (5)
Manıklı 11 ay önce
Saray’da oturarak bu Ülke yönetilmez. Gerekirse kendini feda edeceksin Reyis! Et ki, bu Ülke “Reyis” görsün!
Davut 11 ay önce
Venezüella tüm borçları 6 ay öteledi. Bizimki inşaata kredi kolaylığı sağladı. Yazıklar olsun
BenDeniz 11 ay önce
Doğruları yazınca yandaşlar hemen tepki gösteriyor insanları evlerine tıkamakla olmuyor bu işle sosyal devlet olmak kolay değil ve lafla sosyal devlet olunmuyor insanların beslenmeleri için öncelikle gerekli desteği sağlamak hijyen bir ortam sağlamak borçlarını ertelemek maddi manevi gerekli desteği sağlamaktır. Hep yandaşa yaparsan millet bunun hesabını günü geldiğinde sorar.
Yusuf yıldız 11 ay önce
Önemli olan reis kendini (garantiye) aldığıdır,,,,
Akıllı 11 ay önce
Sosyalizmle sosyal devleti karıştırmayın.....!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@