Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Trump görüştü

Cumhurbaşkanı Erdoğan, G20 zirvesinde Trump ile görüştü.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Trump görüştü
banner432

Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, G20 Liderler Zirvesi'nde "Adil ve Sürdürülebilir Gelecek" temalı özel oturuma katıldı. Erdoğan, oturum başlamadan önce ABD Başkanı Donald Trump ile ayaküstü sohbet etti.

G20 Zirvesi'nin Dönem Başkanı ve Arjantin Devlet Başkanı Mauricio  Macri, toplantı başlamadan önce Costa Salguero Fuar Alan'ında liderleri  tokalaşarak karşıladı.

Erdoğan, G20 aile fotoğrafında hazır bulundu, daha sonra diğer devlet  başkanlarıyla zirvenin ilk programı olan "Adil ve Sürdürülebilir Gelecek" temalı  özel oturuma geçti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, oturum başlamadan önce ABD Başkanı Donald Trump  ile ayaküstü sohbet etti. Görüşme esnasında Erdoğan'ın yanında Dışişleri Bakanı  Mevlüt Çavuşoğlu ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın da hazır bulundu. Liderler, oturumun ardından Arjantin Devlet Başkanı Macri'nin konuşma  yapacağı açılışa iştirak edecek.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Aristo
Aristo - 6 ay Önce

Demek Türk ekonomisini çökertmeye çalışan papaz ğibi fetöcü olan ajanlarla ülkemizi karıştırmaya bizim uzaya villa ve saray vede duble yol yapmamıza enğel olmaya çalışan hertürlü şeytanlığı bize yapan düşünen bizi zor durumlara sokup mahvımızı hedefleyen bizimde nefret ettiğimiz markası ona ait telefonları bile kırdığımız adamla sohbet ermiş ne demiş nasıl ğşdiyorvbizi yok etme planlarınızmı dostum olmuşlar şimdi peki yeni düşman kim marslılarmı uyu uyu uyu ninnniiiiii

Uğur Yalçın
Uğur Yalçın - 6 ay Önce

Tüm mesele para daha çok para daha da ok para ve çok çok para dır ahiret cennet cehennem din iman dünya yalan falan edeyatı yapanlar paraya ulaşmak için insanı sömürmek için yağıyor yoksa amaç bir lokma bir hırka falan olsa hiç sorum çıkmazdı hepsi riyakar faizci sömürgeci emperyalist madde aşığı liderler bunlardan dünyaya değil ancak kendilerine fayda çıkar

mehmet
mehmet - 6 ay Önce

eee sonuc ne oldu? lafladilar diyorsunuz yani..

SIRADAKİ HABER

banner393