Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! İşte alınan yeni tedbirler

Cumhurbaşkanı Erdoğan alınan yeni tedbirleri açıkladı.

Gündem 03.04.2020, 20:17 28.06.2020, 15:02
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! İşte alınan yeni tedbirler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan koronavirüse karşı alınması gereken yeni tedbirleri açıkladı..

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bilim Kurulu Toplantısı'nın bitmesinin ardından koronavirüsle ilgili alınan yeni tedbirleri açıkladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bu gece itibariyle ülkemizin 30 büyük şehri ile akciğer rahatsızlıklarının sık görüldüğü Zonguldak ilimizi belirli isitisnalar haricinde araç giriş çıkışına kapatıyoruz" dedi. Erdoğan ayrıca sokağa çıkma yasağını 20 yaş ve altına da geldiğini belirterek, "1 Ocak 2000 ve üstü tarihli doğumlularda tıpkı 65 yaş üstü gibi sokağa çıkamayacaktır" ifadelerini kullandı

Yorumlar (4)
İsimsiz 10 ay önce
Git gide saçmalamaya başladı başkan. Evimde maske yok maske getirsinler takayım 1 tane maske ile olmuyor 1 maske 1 seferlik kullanılıyor. Nerden Alcam maske 50 tanesi 140-150 TL. Ayrıca dükkan kapalı eşim calisiyor her gün çocuğumu anneme getirip akşam eve getiriyorum ne yani şimdi nasıl olcak ?
Yasin karoğlu 10 ay önce
Ankaraya kemoterapi için gidecek olan küçük hastalar için nasıl bir izin alinmali bilgi lütfen
Selma Demirci 10 ay önce
Küçük çocuğu olupta aile büyüklerine bırakıp işe gitmek zorunda olan anneler ne yapacaklar
Hasan 10 ay önce
Çok doğru karar. Sanki virüs gençlere bulaşmıyor gibi dedeleri sadece hedefe koyduk. 65 yaş da 60'a inmeli. Evde kalmak hastanede kalmaktan her zaman daha iyidir. El ele İnşAllah bu sıkıntıyı atlatacağız. Evde kalalım, sağlıklı kalalım.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@