7m


7m

hyundai

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Bin market açılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan ülke genelinde bin market açılacağını açıkladı.

Gündem 03.10.2021, 22:28
Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı! Bin market açılacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan, İstanbul'da Tarım Kredi Kooperatifleri marketinden alışveriş yaptı. Alışveriş sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye genelinde 1000 kadar bu tür market yapılması talimatını verdik. Vatandaşımızın ucuz ve kaliteli alışverişini temin edeceğiz" dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Üsküdar Kısıklı'da açılan Tarım Kredi Kooperatifi satış mağazasını ziyarette bulundu. Mağaza içerisindeki ürünleri inceleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan alışverişte yaptı.

Mağazada bulunan vatandaş ve çalışanlarla sohbet eden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a eşi Emine Erdoğan ve kızı Sümeyye Erdoğan Bayraktar'da eşlik etti.

Mağaza ziyareti sonrası açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Türkiye genelinde ilk etapta bin kadar bu tür marketlerin yapılması talimatını verdik. Bunları süratle çoğaltacağız ve böylece vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ürünü ulaştırmanın ve piyasayı balanse etmenin inşallah gayreti içerisinde olacağız” diye konuştu.

“Vatandaşın kesesine uygun”

Market alışverişi sonrasında konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Bunların süratle çoğaltılması noktasında Tarım Kredi Kooperatiflerine verdiğimiz talimatlar var” dedi.


Yorumlar (11)
Mantıksız 10 ay önce
1000 tane açılacak Marketlerin Ürünlerini Çin’den mi getirteceksiniz de ucuz olacak ? Başta ucuz olur sonrası yine aynı !! Kısaca, Film iyi başlar sonu trajik olur !!
kbozali 10 ay önce
hiç de ucuz değil bu marketlerde.
OFLU61 10 ay önce
istersen on bin ac heray gaza,elektrik,otaban,mazot ...... zamlanirsa hicbir anlami yok,yapilan sadece GAZ almak.
Turgay 10 ay önce
Süper devlet olacakken süper market devleti olduk sayelerinde.
hasan soysal 10 ay önce
emin olun o marketlerin başına koyacağın adamlar tırtıklamaya ve kazıklamaya başlar
biz insan olarak dürüstlüğü unuttuk
vatandaş 10 ay önce
market arabasını tutuşa bak sağ el mikrofon tutan sanatçı.herşey şov
Trabzonlu 10 ay önce
Bizim insanımız fırsatcılık yapıyor en azı yüzde yüz kar koyuyor böyle bir kar olurmu gec kalınmış bile üreticiden alınan para belli cifci zamati cekiyor komüsyoncular ve büyük marketler kazanıyor
Kemal 10 ay önce
Arz talep diye birşey var. Ülke kötü yönetiliyor. Kendinizi kandırmayın. Paramız pul oldu. Devletimizde mi fırsatçılık yapıyor benzine, lpgye, doğalgaza, elektriğe, ev vergisine, trafik sigortasına zam yaparken???
Trabzonlu 10 ay önce
Evde iki coçuğa lafınız gecmiyor atıp tutuyorsunuz biz ilk önce kendimizi düzelteceğiz her şeyi Hükümetten beklemeyeceğiz bize cok iyi yapıyorlar
nuri 10 ay önce
Ülkeyi doğru yönetmesini tabii ki hükümetten bekleyeceğiz. Biz mi yönetelim ülkeyi. Ne saçma! Ankarada 700milyon doları yok eden melih gökçeki ben mi yargılayacağım devlet mi? Niye koruyorlar ülkeyi soyanları???
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@