7m


7m

hyundai

Çöpçatan Esra evleniyor!

ÇÖPÇATAN ESRA EVLİLİK YOLUNDA Güzel sunucu, her an 1.5 yıllık sevgilisi Ali Özbir'le nikah masasına oturabilir.Günaydın'ın haberine göre 'İzdivaç' adlı televizyon programın sunucusu Esra Erol'un, 1.5 yıldır birlikte olduğu İdris Özbir'in oğlu Ali Özbir il

Gündem 04.09.2008, 22:26
Çöpçatan Esra evleniyor!

ÇÖPÇATAN ESRA EVLİLİK YOLUNDA
Güzel sunucu, her an 1.5 yıllık sevgilisi Ali Özbir'le nikah masasına oturabilir.

Günaydın'ın haberine göre 'İzdivaç' adlı televizyon programın sunucusu Esra Erol'un, 1.5 yıldır birlikte olduğu İdris Özbir'in oğlu Ali Özbir ile dünya evine girmeye hazırlandığı ortaya çıktı. Programı aracılığıyla binlerce kişiyi evlendiren Esra Erol, artık kendisi de evlilik yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Güzel sunucu bir süredir müzik yapımcısı olan sevgilisinin Büyükada'daki otelinde tatil yapıyor. Çok iyi anlaşan ikilinin ailelerinin de tanıştığı ve yaşadıkları ilişkiyi onayladığı söyleniyor. Çiftin yakın çevresinden gelen haberler, Erol ile Özbir'in çok kısa bir zamanda sürpriz yaparak nikah masasına oturabilecekleri yönünde.


Yorumlar (2)
tamery 14 yıl önce
evlende evinin hanımı ol inşallah ekranlarda kurtulsun senin gibi şaklabanlardan
sabri 14 yıl önce
Bu kızcaz evlenir boşanır bidaha evlenir boşanır bidaha evlenir .....de bu ekranlar temizlenmez bu tür programlardan ve butür sunuculardan.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@