7m


7m

hyundai

Çok acı haber: 4 şehit!

MSB acı haberi duyurdu, 4 askerimiz şehit oldu

Gündem 08.01.2020, 21:41
Çok acı haber: 4 şehit!

Barış Pınarı Harekât Bölgesinde yol kontrolü sırasında meydana gelen bombalı araç saldırısı sonucunda 4 askerin şehit olduğunu duyurdu.
MSB'den yapılan açıklama şöyle:

Barış Pınarı Harekât Bölgesinde, 08 Ocak 2019 tarihinde yol kontrolü sırasında meydana gelen bombalı araç saldırısı sonucunda dört kahraman silah arkadaşımız şehit olmuştur. Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, kederli ailelerine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz.


Yorumlar (3)
yakun 2 yıl önce
Sağ olsun siyasilerimiz, bizleri bu işlere alıştırdılar. Neden Suriye' nin güneyine kadar inmiyoruz? Nutuk atmak güzelde atılan nutukları sahada neden uygulamıyoruz?
yakun 2 yıl önce
Bu şehitlerin hesabı sorulmayacak mı? Adamlar yeri geldi: pkk ile işbirliği yaptı, yeri geldi FETÖ ile işbirliği yaptı, YPG' nin liderini ayağının altına kırmızı halı sererek karşıladı, yeri geldi müslüman kardeşler terör örgütü ile işbirliği yaptı, yeri geldi DEAŞ lılar için üç beş kızgın adamlar söyledi. Nedir bu rezillik, bu ülkenin sahibi yok mu Allah aşkına.
farozli 2 yıl önce
yazık 4 asker öldü. medyada 4 sn ancak geçti. bu ülke, bu medya kimlerin elinde yazık

Gelişmelerden Haberdar Olun

@