CNN Son dakika geçti: Kaşıkçı öldürüldü, bedeni parçalara ayrıldı

Tüm dünyada son dakika haberi olarak verildi.

CNN Son dakika geçti: Kaşıkçı öldürüldü, bedeni parçalara ayrıldı

Advertisement Advertisement

Son dakika... AP haber ajansı, üst düzey bir Türk yetkiliye dayandırdığı haberinde emniyetin konsolosluk binasında yaptığı aramada Cemal Kaşıkçı'nın binada öldürüldüğüne dair kesin kanıtlara ulaştığını duyurdu. CNN International ise Kaşıkçı'nın konsolosluk binasında öldürüldükten sonra bedeninin parçalara ayrıldığını öne sürdü

Associated Press haber ajansı, Suudi Arabistan İstanbul Başkonsolosluğu'na girdikten sonra kendisinden bir daha haber alınamayan Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'yla ilgili yürütülen soruşturmaya ilişkin çarpıcı bir iddia ortaya attı.

Üst düzey Türk yetkiliye dayandırılan haberde, polisin konsolosluk binasında yaptığı aramada Suudi gazetecinin binada öldürüldüğüne dair kesin kanıt bulduğu ifade edildi.

Yetkilinin konuyla ilgili daha fazla detay vermediği ifade edildi.

Öte yandan inceleme ekibinin Suudi Arabistan Başkonsolosu'nun yaşadığı konutta arama yapmak üzere konuta gittiği belirtildi.

CNN INTERNATIONAL: KAŞIKÇI ÖLDÜRÜLDÜ, BEDENİ PARÇALANDI

Öte yandan Amerikan CNN International televizyon kanalı bir Türk yetkiliye dayandırdığı haberinde, Cemal Kaşıkçı'nın 2 Ekim'de girdiği konsolosluk binasında öldürüldüğünü ve bedeninin parçalara ayrıldığını öne sürdü.

Benzer bir iddia soruşturmanın daha erken dönemlerinde The New York Times gazetesi tarafından da ortaya atılmıştı.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
J tursun
J tursun - 7 ay Önce

Benim ülkemde neler dönüyor biri anlatsın

reis
reis - 7 ay Önce

arama olayından sonra sudü arabistana kaçar şahıs nasıl kaçtı.Hava alanında hiçmi önlem yok bu olay bizlere yani türklerin üstüne kalaçak arkadaşlar anlaşmalı olay

banner393

banner426

banner204