Canlı yayına keskin nişancı saldırısı!

Sınırdan son gelişmeleri ekran başındakilere aktaran Habertürk kanalının görevlilerine canlı yayın anında teröristler tarafından keskin nişancı saldırısı düzenlendi. Saldırı anında muhabirlerin büyük korku yaşadığı gözlendi.

Suriye'nin kuzeyine başlatılan Barış Pınarı Harekatı'nın başlaması sonrası paniğe kapılan teröristler sivilleri hedef almaya başladı. Akçakale'den canlı yayın yapan Habertürk kanalına keskin nişancı atışı ile saldırı düzenlendi.

"BURAYA MI ATEŞ AÇIYORLAR?"
Habertürk ekranlarında Mehmet Akif Ersoy'un moderatörlüğünde düzenlenen programda, Suriye Bağımsız Kürt Rabıtası Başkanı Abdulaziz Temmo konuk edildi. Temmo'nun isminin konuk edildiği esnada silah sesi duyuldu. Duyulan sesin ardından Mehmet Akif Ersoy, ekibine dönerek "Buraya mı ateş açıyorlar?" diye sordu. "Evet" yanıtını alan Ersoy, konuklara dönerek "Bitirelim mi diyorsunuz?" diye sordu.

"TEDBİR ALMAK ZORUNDAYIZ"
Bağımsız Kürt Rabıtası Başkanı'nın, "Korkmayın" diyerek konukları sakinleştirmesine rağmen, "Tedbir almak zorundayız" denilerek yayına ara verildi.

İKİNCİ KEZ SİLAH SESİ DUYULDU
Ersoy'un "Çelik yelek ve kask meselesine hava sıcaklığına rağmen girmek gerekecek gibi görünüyor" dediği esnada bir silah sesi daha duyuldu. Bunun üzerine Ersoy, "Yayına bir süre ara verelim. Bir pozisyon değişikliği yapmamız gerekip gerekmediğini değerlendirelim. Şu anda pek çok arkadaş burada gerildi" diyerek yayına ara verdi.

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
analist_61
analist_61 - 7 ay Önce

patlayan bombalardan toz duman olmuş bir şehrin km lerce uzağından kendine manzara görsel şölen yaratıp savaş çığırtkanlığı yapmakla savaş muhabiri olunmuyor tombişşş. merminin sesinden bu kadar korkan tombiş hayatını bu koşullarda sürdürmek durumunda olan masum insanların hislerini daha iyi anlaması gerekmez mi?

ts
ts - 7 ay Önce

Yeşil gömlekli baya bi altini doldurdu galiba diğerleri gayet normal tavirlari vardi ve saldiri onlara oldugunu pek sanmiyorum

SAĞLAM
SAĞLAM - 6 ay Önce

Keskin nişancı sana atsa sen vurulduktan sonra duyardın tüfeğin sesini

SIRADAKİ HABER