Bu espri çok yakında beyaz perdede...

Haber61/Magazin servisi - Yönetmenliğini ve senaristliğini Alper Mestçi'nin yaptığı 2013 yapımı Türk komedi filmi olan Sabit Kanca, ilkinde hayal kırıklığı ile sezonu kapattı.  22 Mart 2013 tarihinde vizyona giren filmin ikincisinin ilk fragmanı sosyal me

Gündem 06.09.2014, 00:43
Bu espri çok yakında beyaz perdede...
Haber61/Magazin servisi - Yönetmenliğini ve senaristliğini Alper Mestçi'nin yaptığı 2013 yapımı Türk komedi filmi olan Sabit Kanca, ilkinde hayal kırıklığı ile sezonu kapattı. 
 
22 Mart 2013 tarihinde vizyona giren filmin ikincisinin ilk fragmanı sosyal medyada paylaşılmaya başlandı. Fİlmde Karadenizlileri de ilgilendiren bir sahne var. Trabzon'da sıkça esprisi yapılan, "
 
Ya yağli yedun dilin gayay... Yada mermiden hızlı koşaysun" esprisi yapıldı. Fragmanda da yer verilen esprisi büyük ilgi gördü ve paylaşılmaya başlandı. Film 24 Ekim tarihinde gösterime girecek. Karadenizli hayranlarını mest eden bu sahne gibi başka olup olmadığı da merak konusu oldu.
 


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
AHMED KARAKAYA 7 yıl önce
içinde küfür ve cinsellik olacaksa ben size bir sürü espiri sıralarım..insanları bu tarzda güldürmek komedinin en kolay tercih edilen yönü'ki eleştirmenler bu tarz filmlere prim vermezler,mahalle arasında bile bunlardan daha iyi espiriler vardır emin olun..

Gelişmelerden Haberdar Olun

@