banner556

Bilim Kurulu Üyesi Kara: Risk çok ama çok büyüdü!

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, sokağa çıkma yasağı açıklamasıyla birlikte ortaya çıkan görüntülere ilişkin"Risk çok ama çok büyüdü. " dedi.

Gündem 11.04.2020, 16:10
Bilim Kurulu Üyesi Kara: Risk çok ama çok büyüdü!

Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, dün gece 31 ilde sokağa çıkma yasağı ilan edileceği açıklaması sonrası vatandaşların market, tekel ve fırınlara akın etmesini değerlendirdi. 

"Risk çok ama çok büyüdü"

Gazeteci Candaş Tolga Işık'a dikkat çeken bir açıklama yapan Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Ateş Kara, şunları kaydetti: Risk çok ama çok büyüdü. Dün akşam itibarıyla sokağa çıkanların mutlak ama mutlak suretle kendilerini karantinaya almaları gerekiyor.

Yorumlar (5)
Fırtına Kuşu 10 ay önce
Bu rezillerin yüzünden karantina gelebilir. Ne oldu aç mı kaldınız? Ekmek mi bulamadınız? Ayıp be! Bu kişilerin edilebiliyorsa tespit edilip 14 değil 1 ay karantinaya alınması taraftarıyım. 2 gün ya. 2 gün. sanki evlerinde bir şey kalmamış.
Can 10 ay önce
Bu duruma halkı düşürenlere söylenin.önce medyaya kararı düşürüyorlar sonra içeriğini yani fırınlar çalışacak diyorlar tam 1.5 saat sora açıklıyorlar.olması gereken sayın bakanın birinci ağızdan calı yayında kendisi yasaklama haberini verip ama fırınların açık olacağını söylemesi lazımdı o zaman bu manzara olmazdı.bu halkın ne kadar cahil olduğunu biliyorlardı.yanlış yapıldı
Erol 10 ay önce
İnanılır gibi değil topu topu 2 gün hiç bir şey olmasa sadece su içsen ölmezsin nedir bu aç gözlülük gözünüzü toprak dahi doyurmaz bilim adamları sadece sosyal mesafe ve izolasyon diyor bunun çözümü bu ama bu kadar cahil ve sorumsuz insan topluluğu inanın dünyada yok sorun sadece aç gözlülük başka bir şey değil
Fatih 10 ay önce
Madem böyle düşünüyorsun kuruldan istifa et
Durukan karaman 10 ay önce
Önlemimiz alıyoruz izolemizi yapıyoruz hiç bişe olmuycak ins

Gelişmelerden Haberdar Olun

@