banner518

"Biji serok Erdoğan"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılamak için yüzlerce kişi, ellerinde Türk bayraklarıyla Atatürk Havalimanı'na akın etti. Ankara'daki Cumhurbaşkanlığı resepsiyonunun ardından gece saatlerinde İstanbul'a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdo

Gündem 31.08.2014, 09:21
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karşılamak için yüzlerce kişi, ellerinde Türk bayraklarıyla Atatürk Havalimanı'na akın etti.
 
Ankara'daki Cumhurbaşkanlığı resepsiyonunun ardından gece saatlerinde İstanbul'a gelecek olan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı Atatürk Havalimanı Devlet Konukevi'nde yüzlerce kişi beklemeye başladı. Erdoğan'ın geleceğini duyan yüzlerce kişi, saat 21.30'dan itibaren ellerinde Erdoğan amblemleri ve Türk bayrakları ile beklemeye başladı.
 
Oyun oynayarak ve halay çekerek bekleyen vatandaşlar, 'Biji serok Erdoğan' diye slogan attı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Hüseyin Karagöz 6 yıl önce
...diye tempo tutmazlarsa ben de Trabzonlu değilim...Bunlar Barzaniyle Erdoğanla gurur duyuyor...PKKlı teröristin heykeli bunlar döneminde dikildi...AKP dönemi 1000 üzerine şehit...Şimdi bu sloganla PKKlılar meydanları dolduracak Serok Apo Serok Erdoğan...2015 sözde soykrımıın 100.yılı...100 yıl önce SEVR ile yapamadılar BOP ile yapıyorlar...2015te AKP-PKK başkanlık adı altında özerkliği ilan edecek bekleyin...
zafer günaydın 6 yıl önce
HA o...HA BU...Yeminle farketmez (!)
EMRE NEHIR 6 yıl önce
Akp Hdp elele zaten hep.Erdoğan Kürtce bilmez Kürtce tezahürat ne amaçlı yapıldı sorgulamak lazım..Şu ülkenin haline bak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@