Berat Albayrak aylar sonra ortaya çıktı

Berat Albayrak ve eşi düğünde ortaya çıktı

Gündem 18.06.2021, 10:10
Berat Albayrak aylar sonra ortaya çıktı

Geçtiğimiz aylarda Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak ve eşi uzun bir süre sonra ilk kez görüntülendi. Düğüne katılan Albayrak çifti, nikah şahitliği yaptı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden istifa eden Berat Albayrak, bu kararının ardından uzun bir süre etkinliklere katılmamış, görüntülenmemişti. Sessizliğe bürünen Albayrak aylar sonra ilk kez 7 Mayıs günü Büyük Çamlıca Camii'ndeki cuma namazında ortaya çıkmıştı.

EŞİYLE NİKAH ŞAHİDİ OLDU

Albayrak'ın o günden sonra eşi ile birlikte görüntülendiği yer ise bu kez bir nikah oldu. İstanbul'da gerçekleştirilen törende, Albayrak ve eşi Esra Albayrak, Betül Özçelik – Aykut Kalender çiftinin nikah şahitliğini yaptı. Çok sayıda davetlinin katıldığı düğüne, Albayrak çiftinin yanı sıra bazı siyasi isimler de katıldı.

Öte yandan Berat Albayrak'ın ismi Cumhuriyet'te yer alan son fotoğrafından sonra Twitter'da gündem oldu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
ALİ 2 ay önce
128 milyar dolar nerede sn. Berat efendi .! Ölüm var ölüm
yorumcu 2 ay önce
2 gundur ahmet agaogluna koitanin maliyetini soran trabzonlular ,berat bey'e 128 milyari soracaklar mi?Sormayacaklar.Bir milletin akli sporla,dinle,milliyetcilikle,gelenekle gorenekle,baskiyla,kiskirtmayla bu kadar bulandirilamazdi.Soracak olan korkusundan soramiyor,soran uc bes kisininde basina gelmeyen kalmiyor geri kalan cogunluk ise maalesef uyuyor.
emre 2 ay önce
128 milyar dolar nerede Berat ALBAYRAK ?
İmza: dolarla maaş almayan vatandaş !
Borabay 2 ay önce
128 tane altın takarsın artık efendi!!! Ağanın eli tutulmaz...
Sinan 2 ay önce
Şükürler olsun uzun zaman üzerine sayın eski bakanı görmek nasip oldu ölsekte gam yemeyiz artik

Gelişmelerden Haberdar Olun

@