7m

Çapkınoğlu

uzungöl yayla otel

Benzine gelen indirimden sonra tabelalar değişti işte yeni fiyatlar

Brent petroldeki düşü sebebiyle dün motorine indirim gelmesinin ardından benzinde de düşüş yaşanıyor.

Gündem 27.07.2022, 08:40
Benzine gelen indirimden sonra tabelalar değişti işte yeni fiyatlar

Akaryakıt fiyatlarından son dakika haberleri gelmeye devam ediyor. Brent petroldeki düşüş, motorin ve benzin fiyatlarında da indirim getirdi. Dün, motorine gelen 92 kuruşluk indirim vatandaşı biraz da olsa sevindirirken bugün de benzine indirim yapıldı. Bu geceden itibaren pompa fiyatlarına yansıyan 50 kuruşluk indirim sonrası tabelalar değişti.

Brent petroldeki düşüş, küresel etkiler ve dövizdeki değişimler akaryakıt fiyatlarını etkilemeye devam ediyor. Dün geceden itibaren motorin fiyatlarına yansıyan 92 kuruşluk indirime bu gece bir yenisi daha eklendi.

BİR İNDİRİM DE BENZİNE

Motorin fiyatlarına yapılan 92 kuruşluk indirim vatandaşı bir nebze de olsa rahatlatırken bu gece ise benzine 50 kuruşluk indirim yapıldı. İndirimin ardından İstanbul'da benzinin litre fiyatı 22,23 TL, Ankara ve İzmir'de ise 22,38 TL'ye geriledi.

 Araç sahiplerini yakından ilgilendiriyor! Akaryakıtta beklenen indirim geldi: İşte motorinde yeni fiyatlar

GÜNCEL MOTORİN VE BENZİN FİYATLARI

Motorin

İstanbul: 24,51
Ankara: 24,64
İzmir 24,64

Benzin

İstanbul: 22,23
Ankara: 22,38
İzmir: 22,38

Buna da göz atın:


Yorumlar (3)
xxx 2 hafta önce
ver mehteri verrrrrrrrrrrrrrr.kardeşim mazotu indirin mazotuuuu.karşınızda uşak yok sizi.tırcı otobuscu mazotla iş yapıyor.meclisde herkes ilkokul mezunu mu bu nedir kardeşim halkı yokluk görmüş diye bu kadar da ezilmez bi millet.nerde devletçi vatancı evlatlarımız nerdeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Eren 2 hafta önce
oy zamanı gelince garibana 3 kuruş koklatırlar bu saflarda yine oy verir bunlara ! sonra 4 yıl daha ecrini sıkıntısını biz çekeriz ! UYANIN ARTIK UYANINNN !!!
Ali İMAMOĞLU 2 hafta önce
Al kepçe ile, ver çay kaşığı ile

Gelişmelerden Haberdar Olun

@