7m


7m

hyundai

Bebekler mezardan çıkarılacak

İzmir'deki Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hastalıkları Kliniğinde ölen 13 bebekten, defnedilen 5'inin incelenmek üzere mezarlarından çıkarılacağı bildirildi. Alınan bilgiye göre, dün ortaya çıkan bebek ölümlerinin ardından, ölüm nedenleriyle

Gündem 22.09.2008, 10:47
Bebekler mezardan çıkarılacak
İzmir'deki Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Hastalıkları Kliniğinde ölen 13 bebekten, defnedilen 5'inin incelenmek üzere mezarlarından çıkarılacağı bildirildi.

Alınan bilgiye göre, dün ortaya çıkan bebek ölümlerinin ardından, ölüm nedenleriyle ilgili araştırma sürdürülüyor. 13 bebekten 5'inin ''ölüm olayı adli vaka olarak görülmediği'' gerekçesiyle ailelerine daha önce teslim edildiği ve defnedildiği kaydedilirken, ölen bebek sayısının artması üzerine bebeklerin, incelenmek için savcının talimatıyla mezarlarından çıkarılacağı belirtildi.

Ölen 8 bebeğin İzmir Adli Tıp Kurumu Başkanlığında bulunduğu, otopsi yapılmasının ve bebeklerden incelenmek üzere parça alınmasının ardından, öğleden sonra ailelerine teslim edilecekleri bildirildi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@