7m

7m

hyundai

tamfinans

Bayraktar'dan MIT profesörü Tegmark'a yanıt

BAYKAR Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar, "Selçuk Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum" diyen MIT profesörü Tegmark'a verdiği yanıtta, "Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldk. Bundan da ancak gurur duyarız!" ifadelerini kullandı.

Gündem 18.01.2022, 09:43
Bayraktar'dan MIT profesörü Tegmark'a yanıt

BAYKAR Teknoloji lideri Selçuk Bayraktar, Massachusetts Institute of Technology'de fizik profesörü olan ABD'li Max Tegmark’ın açıklamalarına tepki gösterdi.

Sosyal medya hesabından açıklama yapan Selçuk Bayraktar, şu ifadeleri kullandı:
 
MIT'de görevli ismini ilk defa duyduğum sözümona bir akademisyen,Karabağ Hrkt. döneminde,bir mülakatta "Selçuk Bayraktar'a eğitim verdiğimiz için utanıyoruz" demiş. Utanmanız gereken yaptığınız soykırım ve katliamlardır. Biz topraklarımızı geri aldık. Bundan da ancak gurur duyarız!

Bayraktar'ın eğitim aldığı Massachusetts Institute of Technology'de görev yapan fizik profesörü İsveç kökenli ABD'li Max Tegmark, Bayraktar ile ilgili olarak Handelsblat gazetesine yaptığı açıklamada, "Selçuk Bayraktar'a burada eğitim verdiğimiz için utanıyorum" ifadelerini kullanmıştı.


Yorumlar (1)
Hasan Usta 4 ay önce
ülke ne hale geldi Allah'ım sen sabır ver ÜLKE NE HALE GELDİ

Gelişmelerden Haberdar Olun

@