Baykal'a gizli kamera tuzağı!

Gizli kamera rezaletinde son nokta.... Vakit Gazetesi'nin internet haber sitesi habervakti.com, dün gece CHP Lideri Deniz Baykal'ın 'seksi kaseti' olduğunu iddia ederek gizli kamerayla çekilmiş, ne olduğu belirsiz bir görüntüyü yayınladı.Birbirinden seviy

Gündem 07.05.2010, 12:22
Baykal'a gizli kamera tuzağı!

Gizli kamera rezaletinde son nokta.... Vakit Gazetesi'nin internet haber sitesi habervakti.com, dün gece CHP Lideri Deniz Baykal'ın 'seksi kaseti' olduğunu iddia ederek gizli kamerayla çekilmiş, ne olduğu belirsiz bir görüntüyü yayınladı.

Birbirinden seviyesiz ifadeler içeren haber, kısa süre sonra yayından çekildi ama o görüntüler bugün youtube dahil yüzlerce paylaşım sitesine hızla yayıldı.

Görüntülerin Baykal'ın partideki yatak odasında çekildiği ve birlikte görüntülendiği kadının CHP milletvekili N.B. olduğu iddia edildi.
Elbette o görüntüleri yayınlamayı etik olarak uygun bulmuyoruz. Ancak olay, gerçekliği şüpheli, nasıl üretildiği belirsiz birtakım kamera görüntülerini yayarak 'haysiyet cellatlığı' yapmanın ulaştığı korkunç boyutları da gösteriyor. Baykal'ın yakın çevresine "Büyük bir hukuki mücadele başlatacağım" dediği belirtiliyorTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
hüsamettin 11 yıl önce
kendine müslüman deyip birçok cahil insanımızı peşinden sürükleyen yazarlarının türlü rezillikleri ortaya çıkan bi gazete acaba bu iftiraların hesabını bu dünyada olmasada öteki dünyada nasıl ödeyecek.hayır görüntü öyle amatörce hazırlanmışki baykal'la uzaktan yakından alakası yok görüntüdeki adamın zaten 2-3 yerden montajlı olduğu hemen anlaşılıyor ayrıca bilerek görüntü bozulmuş. yazıktır hadi baykal'ı geçtim siyasette tecrübelidir bu tür şeyleri iftaraları çok görmüş geçirmiştir ama iftira attığınız o hanıma, ailesine çocuklarına hakkınızı nasıl ödeyeceksiniz acaba.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@