Bakan Soylu önce mezarına sonra evine gitti

Soylu, şehit kaymakam Safitürk’ün mezarı başında dua etti.

Gündem 17.11.2018, 12:59
Bakan Soylu önce mezarına sonra evine gitti

AFAD Sakarya’nın ev sahipliğini yaptığı il müdürleri kampına katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitük’ün mezarını ziyaret etti. 

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı Sakarya İl Müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı iki günlük birlik müdürleri kampına katıldı. Burada inceleme yapan Bakan Soylu, daha sonra Mardin’in Derik ilçesi Kaymakamıyken PKK’lı teröristlerce yapılan bombalı saldırıda şehit olan Muhammed Fatih Safitürk’ün mezarını ziyaret ederek dua etti. Ziyarete Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir ve Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da eşlik etti. Burada bir süre dua eden Bakan Soylu, daha sonra şehit kaymakamın babası Asım Safitürk’ü evinde ziyaret etti. 

Basına kapalı olarak gerçekleşen ziyaret sonrasında Soylu, Sakarya’dan ayrıldı. 

Bakan Soylu önce mezarına sonra evine gitti

Bakan Soylu önce mezarına sonra evine gittiTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Nurullah Alphan İnan 3 yıl önce
Şehit Kaymakam Safitürk'ün,ruhu şad olsun.İnşa Ellah.Ellah(C.C),kabrini pürnur etsin.Peygamber Efendimize komşu eylesin.İnşa Ellah.
mehmet 3 yıl önce
Ve mezarlikta resim cektirdi.
imama sarildi.
durmak yok gelsin oylar.
Hakkı 3 yıl önce
Mehmet, Bakanın terörle nasıl mücadele ettiğini herkes biliyor sen terörist leşlerine gidenlere ve OY için HDP ile ittifak yapan CHP'liler bak.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@