Bakan Soylu duyurdu: 31 Milyon lirasına el koyuldu

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Şu anda maliyetinin ne kadar olduğunu bilmemekle birlikte burada bir olayla karşı karşıyayız. Günler geçtikçe bunun etkilerinin ne olduğunu hep beraber göreceğiz. Şahsın bankalardaki 31 milyon lirasına el konuldu." dedi.

Gündem 23.04.2021, 17:29
Bakan Soylu duyurdu: 31 Milyon lirasına el koyuldu

İçişleri Bakanı Soylu, Thodex soruşturması hakkında açıklama yaptı. Soylu, Thodex'in kurucusu Faruk Fatih Özer'le ilgili, "Zannediyorum 290 bin dolar civarında bir beyanda bulunmuş Arnavutluk'a girerken. Onu da biliyoruz, onu da oradan teyit ettik. Şahsın bankalardaki 31 milyon lirasına el konuldu." diye belirtti.






Soylu "Şu anda maliyetinin ne kadar olduğunu bilmemekle birlikte burada bir olayla karşı karşıyayız. Günler geçtikçe bunun etkilerinin ne olduğunu hep beraber göreceğiz. Tabii bu olay duyulur duyulmaz gerekli hukuki tedbirler ve ihtiyati tedbirler alındı" ifadelerini kullandı.



Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (17)
Nevzat 5 ay önce
Hahaha 31 milyon onun icin neki sakiz parasi birde bu cok marifetmis gibi aciklama yapiliyor 31 milyona el koyulmus adam milyar degil trilyonari vurmus
Bilenbiri 5 ay önce
Ahmaklara az bile...parasıya rezil olanı acımam....!
Bilenbiri 5 ay önce
Ahmakça yorum.....!
Ya bu adama kanıp kısa yoldan para kazanmak isteyene ne diyecen.....!
Cehalllll. ..!
Hüseyin 5 ay önce
Bu şahısda pudra şekerci gibi soylu ile aynı foto karesinde var ne oluyor bu akp ye
devos 5 ay önce
arkadaşım yorumuna olumsuz geldi . kaçan adam sana olumsuz atmış .cehape veya ip partisi ile aynı karede olsa idi , fetosundan gir , darbeden devam et ,sorozun çoçuklarına kadar yürü , oradan bu paralar pkk ya silah desteğine kadar giderdi , gezi parkı diğer terör olaylarının finansmanı olabilirdi bu kaçan kripto paralar . ama neyse ucuz yırttı cehape ve ip partisi ....
Vatandaş 61 5 ay önce
Baş hırsız kıç hırsız .Çalan çalana ülke talan ediliyor.Çanaktan yiyenler abat oldu.Cahil halkın bir kısmını din ile bir kısmını para ile satın alıp mafya devlet sistemini oluşturup saraylarda saltanat sürüyor. Cumhuriyetin kazanımlarını kim çarçur ediyorsa itibar görüyor. Domuzdan başka her şey helal bunlar için. Allah varsa belanızı versin. Cahil fakir Çomarlara da akıl versin. Sözde kendileri açlıkla sınanırken oy verdikleri bunların sayesinde haremlerinde saltanat sürüyorlar. Beğenmeseniz de yayınlamazsanız da gerçek bu.
Davut 5 ay önce
Bu gibi kişilerin ne hikmetse hep bakanlarla fotoğrafı oluyor. Şans :)
Vatandaş 5 ay önce
128 ,e neden el koymadınız ?
Trabzonlu 5 ay önce
İkinci tosuncuk iki ila on milyar dolar arası voleyi vurdu bıraktığı çerez parası bakın durun arkasından. Merak ettiğim hangi vekilin oğlu ile para kırışıldı..
aa 5 ay önce
aslında madalya takılmalı becerikli birisi
Bilal 5 ay önce
Bu şahıs MHP li vekil Saffet sancaklının oğlu ile ortak ış o taşımış sağa sola onu ülke herğün bir skandal bir felaket bir yolsuzluk çürüme ile karşılaşıyor artık yönetilmiyor durum çok vahim ülke doludizgin felakete ğidiyor yazık bu ülkeyi kuranlar ne mal be mülk ne para peşindeydiler tertemiz bir vatan teslim ettiler ne hale ğeldi yazık ki ne yazık
dev 5 ay önce
bu adam yüzünden intihar eden insanların haberleri gelmeye başladı .yazık günah bir vekilin oğlu ile ortakmış ne güzel memleket ya . bakalım bu olaya ne savunmalar gelecek . ama olsun bizim halkımız yatırmasaymış parayı intihar edenler der. ama sistemin açıklarında faydalanıp ta yol verenleri , bu şirketleri kurmalarında önderlik edenleri sorgulamaz .
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@