banner556

>

Bakan soylu açıkladı! Yeni koronavirüs kısıtlamaları gelecek mi?

Bakan Soylu'dan flaş kısıtlama açıklaması.

Gündem 30.08.2020, 18:14
Bakan soylu açıkladı! Yeni koronavirüs kısıtlamaları gelecek mi?

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Giresun'daki sel felaketine ilişkin açıklamalarda bulundu. Bakan Soylu, "Cumhurbaşkanımıza 'Ben böyle felaket görmedim' dedim" ifadelerini kullandı. 'Yeni koronavirüs kısıtlamaları gelecek mi?' sorusuna Bakan Soylu, "Şu anda kısıtlama değerlendirmemiz yok." cevabını verdi.

İçişleri Bakanı Soylu'nun açıklamalarından satır başları:

Tüm bakanlıklarımız bölgede teyakkuzda. İçişleri Bakanlığı nakdi yardımları da başladı. Amerika ve Avrupa, böyle bir felaketle karşı karşıya kalsa bunun altından kalkamazdı. Gönül isterdi ki bu tablolar yaşanmasın. Dere yataklarına ev yapılmaması gerektiğini çocuklarımıza anlatmamız gerekiyor. 

YENİ KISITLAMALAR OLACAK MI?

Buradan vatandaşımıza sesleniyorum: Tedbir almazsak salgınla başa çıkamayız. Tedbirsiz olmak yaşlılarımıza karşı sorumsuzluktur. Bir sorumsuzluk söz konusu. Halkımızın salgınla ilgili gereğini yerine getirmiyor. Bu sorumsuzca davranışları, rica ediyoruz yapmayın. Şu anda kısıtlama değerlendirmemiz yok. 

Yorumlar (4)
Yorum 5 ay önce
Gelmesi gerekiyor 8 kişilik dolmuşlar hala 10 kişi nasıl korunacak millet
Trabzonlu 5 ay önce
Dolmuşlar kafeler dolu insanlar cambardakta cay iciyor böylemi önnem alacağız
Gkmn 5 ay önce
Sayın bakanımız soylunun dediği gibi dere yataklarına ev falan yapılmamalıymış diyor evet cok haklısınız bakanım o yüzden trabzonda dere yatağına koca termınal yapılıyor bumu uygun olan lütfen oranın projesı bır daha dusunulsuın
Ali KIRKBİR 5 ay önce
ne kadar uyarırsak uyaralım boşuna.bu millete uyarı kar etmiyor artık anlayın.kısıtlamalar cezalar uygulanmadıkça bu işin altından kalkamayız.insanları uyardığımızda anlamıyorlar anlamak istemiyorlar.kurallara uymayanlara ceza uygulanmalı. sokağa çıkma yasağı artık tekrar uygulanmalı.bu işin başka yolu yok.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@