Bakan Albayrak ve eşini hedef alan paylaşım yapan 11 kişi gözaltında

Albayrak çiftine sosyal medyada çirkin saldırı: 11 kişi gözaltına alındı!

Gündem 01.07.2020, 15:54
Bakan Albayrak ve eşini hedef alan paylaşım yapan 11 kişi gözaltında

Sosyal medyada Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak ile ailesini hedef alan hakaret içerikli paylaşımlar nedeniyle şu ana kadar 11 kişinin gözaltına alındığı açıklandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, "Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Berat Albayrak’ın şahsına ve ailesine yönelik olarak 30.06.2020 tarihi itibariyle sosyal medya üzerinden hakaret içerikli paylaşımlar yaparak kişi ya da kurumları hedef gösteren hesaplara yönelik yapılan çalışmalarda, tespit edilen 19 hesap yöneticisi içerisinden 11 şahsın yakalanarak gözaltına alınmaları sağlanmıştır. Söz konusu şahıslar hakkında adli tahkikat devam etmektedir. Türk Polis Teşkilatı, suç ve suçlularla mücadeleyi her alanda olduğu gibi sanal ortamda da sürdürmeye devam edecektir" denildi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
Ali KAYA 1 yıl önce
Bu çirkin saldırıyı nefretle kınıyorum.Ancak başkalarına yapıldığı zaman susup şimdi tepki gösterenleri de not ediyorum.
don bas 1 yıl önce
bakan esine olunca tutuklama,selattin demirtasin ailesine olunca serebestler.
Serdar 1 yıl önce
Donbas. Biri devleti yöneten biriside devlete düşman. Bu farkı anlayamadın herhalde
Eren 1 yıl önce
Töreriste avukatlık edecek değiliz
Ali. 1 yıl önce
Bu saldiriyi kiniyorum ama dedinmi olmuyor.Boyle bir saldirinin amasi fakati ve hicbir mazereti olmamali eger insansak nakta.
Hamza 1 yıl önce
Don baş sen kimle kimi karsilastiriyorsun.bu vatanın ekmeğini yeyip asker,sivil,bebek katiller mi serbest kalacak akıllı ol bi soruşturmada sen yersin
ta 1 yıl önce
eğer adalet adam kayırıyorsa bu işlerin sonu gelmez adalet herkese aynı uygulanmalı olayı şittetle kınıyorum yandaşlar korunuyor böyle olmamalı.
Trabzonlu 1 yıl önce
Böyle bir cirkinlik olamaz kime olursa olsun kabul etmiyoruz tek yapılacak işvar kulağını cekmeli

Gelişmelerden Haberdar Olun

@