vardallar

Bakan açıkladı! Ödemeler bayram öncesinde

Bakan Selçuk ödemelerin bayram öncesinde yapılacağını açıkladı.

Gündem 20.07.2020, 10:27 20.07.2020, 10:33
Bakan açıkladı! Ödemeler bayram öncesinde

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Temmuz ayına ilişkin işsizlik ve kısa çalışma ödemelerinin 27 Temmuz'dan itibaren hesaplara yatırılacağını duyurdu.

ÖDEMELER T.C. KİMLİK NUMARASINA GÖRE YAPILACAK

Bakan Selçuk, "5 Ağustos'ta yapılması gereken Temmuz ayına ilişkin işsizlik ve kısa çalışma ödemelerini erkene çektik. Böylece bayram öncesinde vatandaşlarımıza bu destekleri ulaştırmış olacağız. Ödemeleri, 27 Temmuz'dan itibaren T.C. kimlik numaralarının son hanesine göre vatandaşlarımızın banka hesaplarına yatıracağız." dedi.

ÖDEMELER 27-29 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA YAPILACAK

IBAN bilgileri bulunmayan vatandaşlara da PTT üzerinden ödemelerin yapılacağını hatırlatan Bakan Selçuk, "T.C. Kimlik Numaralarının son hanesi; 0-2 olanlara 27 Temmuz'da, 4-6 olanlara 28 Temmuz'da, 8 olanlara 29 Temmuz'da ödemeler yapılacak." açıklamasını yaptı.


Yorumlar (2)
Önder 1 yıl önce
Boş verin sayın bakanım ödeme yapmayın para bizim neyimize dükkanımızı siftahsız kapatıyoruz bunların hiçbir önemi yok tek gerçek Ayasofya ?? Anlayana?
Ali 1 yıl önce
onlardan değilsen açsın kardeşim ölmeye mahkumsun 7 aydır açıyoruz kapatıyoruz ama onlar 7 aydı servetlerine servet kattılar bankalara mahkum ettiler herkesi bir de faizle ama sorsan faiz haram Allah cc Şöyle buyuruyor Nasıl yönetilmek İsterseniz Öyle yönetilirsiniz bu halk bunu istiyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@