banner536

banner526

banner533

Bakan açıkladı: 11 bin personel alınacak

Bakan Gül Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 11 bin 78 personel istihdam edileceğini duyurdu

Gündem 21.05.2019, 17:39
Bakan açıkladı: 11 bin personel alınacak

Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, merkez teşkilatı, adliyeler ile Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 11 bin 78 personel istihdam edileceğini açıkladı.

Bakan Gül, Twitter'dan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

"Yeni personel talebimiz Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından onaylandı.  Adliyelerde, Bakanlık merkez teşkilatında, Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürlüğü bünyesinde 11 bin 78 personel istihdam edeceğiz. Bu kapsamda zabıt katibi, infaz koruma memuru, icra katibi, mübaşir ve destek personel alımı ilanına yıl içerisinde çıkacağız. Teşkilatımıza güç katacak yeni personelimizle adalet hizmetlerini daha etkin ve hızlı hale getireceğiz. Adalet teşkilatımıza hayırlı olsun."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Olli 1 yıl önce
Abi bunlar resmen kafayi yedi, ülkede para kalmadi, hala devlete memur aliyorlar, la fabrika acin, la ciftciye yardim edinde belki ic ve dis borc hafifler. Zaten bu ülke bundan batti durmadan secim vaadi icin devlete adam aldiniz , iste sonuc bu merkez bankasi sifiri tüketti
Ali 1 yıl önce
Yaş 35 yapın yeterya artık.
Üzeyir 1 yıl önce
Boşanmalarda ömür boyu nafaka tazminat ve kendi çocuğumuzu icra ile görmek konularında adil acil düzenlemeler bekliyoruz sayın bakanım ve yetkililer ????????????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@