Atilla Saral'a meydan dayağı

Eski manken ve oyuncu Atilla Saral'ın 3-4 kişinin saldırısı sonucu burnu kırıldı. Arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için bir gece kulübüne giden Saral, gecenin ilerleyen saatlerinde mekândan ayrılmak için kapıya yöneldi. Bar kapısında bazı kişilerin arkada

Gündem 07.12.2008, 08:59
Atilla Saral'a meydan dayağı
Eski manken ve oyuncu Atilla Saral'ın 3-4 kişinin saldırısı sonucu burnu kırıldı. Arkadaşlarıyla birlikte eğlenmek için bir gece kulübüne giden Saral, gecenin ilerleyen saatlerinde mekândan ayrılmak için kapıya yöneldi. Bar kapısında bazı kişilerin arkadan saldırdığını ve neye uğradığını şaşırdığını söyleyen ünlü oyuncu, başına gelen olayı şöyle anlattı:

'POLİSTEN ÖNCE BULACAĞIM'
"Güvenlikçiler araya girip, ellerinden aldı beni. Hastaneden darp raporu aldım ve polise gidip şikâyetçi oldum. Genellikle gittiğimiz yerlerde bazı insanların yanındaki kadın arkadaşları, ünlü olduğumuz için tanımasam da bakıyor, selam veriyor. Bu nedenle de bazı yanlış anlaşılmalar oluşuyor. Ancak bu işin peşini bırakmayacağım. Onları polislerden önce kendi ellerimle bulacağım ve gerekin yapacağım."


Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@