banner491

Atatürk'e hakarette flaş gelişme!

Atatürk'ün hatırasına hakaret etme" suçundan Süleyman Yeşilyurt ve Hasan Akar hakkında iki ayrı soruşturma başlatıldı.

Atatürk'e hakarette flaş gelişme!
banner492
banner432
Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca "Atatürk'ün hatırasına hakaret etme" suçundan Süleyman Yeşilyurt ve Hasan Akar hakkında iki ayrı soruşturma başlatıldı.

TVNET'te yayımlanan "Derin Tarih" isimli programda Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili sarf ettiği sözler nedeniyle Süleyman Yeşilyurt'a Bakırköy Cumhuriyet Başsavcılığınca "Atatürk'ün hatırasına hakaret etme" suçundan soruşturma başlatıldı. 

Öte yandan savcılıkça Hasan Akar'ın Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım hakkında sosyal medyada paylaşılan bir videoda söylediği sözler sebebiyle yine aynı suç kapsamında ayrı bir soruşturma daha açıldı. 

Savcılıkça Yeşilyurt ve Akar'ın gözaltına alınmaları için Emniyet'e talimat da verildi. 
Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2017, 22:07

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Cüneyt değermenci
Cüneyt değermenci - 3 yıl Önce

Son günlerde okuduğum en güzel haber

alp TÜRK
alp TÜRK - 3 yıl Önce

Türk ve Atatürk düşmanlarını ezeceğiz...

İbrahim çevik
İbrahim çevik - 3 yıl Önce

Bunların anneleri zamanında düzgün ilişki yaşasaydı bu türemeler böyle konuşmazdı.

halim
halim - 3 yıl Önce

MESNETSIZ VE KAREKTERSIZLIK ALMIS BASINI GIDIYOR .AHLAKSIZLIK IFTIRA YOLSUZLUK DIN SOMURUCULUGU ISBIRLIKCILIK VATAN HAINLIGI LEGALLESMIS .TARIHCI KILIGINA GIRIPTE EMPERYALISTLERE ISBIRLIGI YAPAN BU HAINLER SEYTANLA YATAGA GIREN BU HAINLERDEN BIR GUN HESAP SORULACAKTIR.

Olumlu
Olumlu - 3 yıl Önce

Acaba peygamberimizin de hatırasına hakaret edenler için kanunda bir suç varmı

sakat bir düşünce
sakat bir düşünce @Olumlu - 3 yıl Önce

aynı şey mi aga. din ve peygamber olayı çok soyut temellere kadar uzanıyor. hatta şunu söyleyeyim bugün kendi inancın gereği yerine getirdiğin bazı ibadetler-alışkanlıklar ya da tören hatıraya hakarete varabilir. yani hiç bulaşma.

sedat
sedat - 3 yıl Önce

bu takkeli itler kadar daha yüz binlercesi var vah benim güzel ülkem kimlerin elinde kaldin ruh sapiklari utanmadan birde destek görüyor bir yerlerden canlari ciksin serefsizlerin EN BÜYÜK GAZI MUSTAFA KEMALDIR

mavi firtina
mavi firtina - 3 yıl Önce

Allah bu yobaz din istismari gericilerin ve vatan hainlerinin belasini versin,insAllah birgün bu yobazlardan hesap sorulur,bu yobazlar osmanli imparatorlugunuda böyle yukmisti,ama hükümeten yüz buluyorlar.

halim
halim - 3 yıl Önce

OLUMLU ARKADASIM .
SEN ONCE DIN SOMURUCULERINE HIRSIZLARA ONCE KARSI CIK .BIRILERININ KAYIGINA OTURMA. PEYGAMBER EFENDIMIZ BIR KARUN OLMADI . FAKIR YASADI OYLE DEVLETI YONETTI .SEN VE SENIN CENAHIN YOLSUZLUGUN EN IYISINI YAPTINIZ

mavi firtina
mavi firtina @halim - 3 yıl Önce

anladigim kadariyla sen dindar birisine benziyorsun,biz dindar insanlari din istismari yapanlardan ayri tutariz,am,a atatürke hakareti en büyük suc sayariz,zira türkiye cumhuriyetini kuran bu büyük adama hakeret edilmez.

mavi firtina
mavi firtina @halim - 3 yıl Önce

hirsizlarin ve din sömürücülerin,atatürkü hakaret eden bütün yobazlari ayni kefeye koyuyoruz,ayrica hicbir kimse birbaskasinin inancini ve dinini sorgulayamaz,


banner441

banner472