Arınç: Çok üzgünüm! İnsanlık dışı hareket!

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç 'kalp krizi geçirdi' iddiasını yalanladı. Arınç, "Twitter'dan kalp krizi geçirdiğim ve GATA'ya kaldırıldığımı yazılmış, insanlar bunu paylaşmış. Çok üzgünüm! Bizim de çocuklarımız, sevenlerimiz, dostlarımız var. Bunlar ahl

Gündem 03.01.2015, 19:12
Arınç: Çok üzgünüm! İnsanlık dışı hareket!

Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç 'kalp krizi geçirdi' iddiasını yalanladı. Arınç, "Twitter'dan kalp krizi geçirdiğim ve GATA'ya kaldırıldığımı yazılmış, insanlar bunu paylaşmış. Çok üzgünüm! Bizim de çocuklarımız, sevenlerimiz, dostlarımız var. Bunlar ahlak dışıdır, edep dışıdır. Gerçek değildir. Ben iyiyim. Bunu görüp 'oh olsun' diyenler çıkabilir. Bu kişilik haklarına saldırıdır. İnsanlık dışı bir hareket. Onları Allah'a havale ediyorum, ​Yapanları kınıyorum" dedi.

ARINÇ'TAN SÜMEYYE ERDOĞAN'A ÖVGÜ

Arınç, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu'nun Sümeyye Erdoğan açıklamalarına ilişkin de, "Benim ailemde benden başka siyasetçi yok nasıl genetik. Sümeyye Erdoğan çok iyi yetişmiş, bilgili ve siyaseti yakından takip eder. Edebi, ahlakı ve bilgisi ile örnek gösterilecek kızımızdır. Tercihine saygı duyarız." dedi.

Arınç ayrıca sınırda bir askerin IŞİD tarafından kaçırıldığı iddiasına ilişkin de, "İddia gerçek dışıdır" dedi.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@