alexa metrics

banner536

banner572

Ankara'da sıcak saatler !

 Ankara polisi, geçtiğimiz günlerde Çankaya'daki bir gece kulübüne giren kar maskeli saldırganları yakalamak için Altındağ Hıdırlıtepe Mahallesi'nde bazı evlere baskın düzenledi. Özel Harekat Ekiplerinin de katıldığı operasyonda saldırganları yakalamak iç

Gündem 12.02.2013, 16:17
Ankara'da sıcak saatler !

 

Ankara polisi, geçtiğimiz günlerde Çankaya'daki bir gece kulübüne giren kar maskeli saldırganları yakalamak için Altındağ Hıdırlıtepe Mahallesi'nde bazı evlere baskın düzenledi.
 
Özel Harekat Ekiplerinin de katıldığı operasyonda saldırganları yakalamak için mahalle abluka altına alındı. Gece kulübünü basan kar maskeli saldırganlar 2 kişiyi yaralamış, kaçan saldırganlardan biri kullanmış olduğu uzun namlulu kaleşnikof silah ile polis tarafından yakalanmıştı.
 
Geçtiğimiz günlerde Çankaya'da bulunan bir gece kulübüne kar maskeli kişiler tarafından saldırı düzenlenmişti. Ankara Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada olayda 2 kişi ayaklarından hafif şekilde yaralandığı belirtilmişti. Polis ekipleri kaçan saldırganlardan birini kullanmış olduğu uzun namlulu kaleşnikof silah ile yakalamıştı.
 
Kaçan diğer saldırganları yakalamak için Ankara Polisi harekete geçti. Saldırganları yakalamak için Altındağ ilçesindeki Hıdırıtepe Mahallesi'nde Özel Harekat Ekipleri'nin de katıldığı bazı evlere baskın düzenledi. Çok sayıda polisin katıldığı operasyonda mahalle adeta abluka altına alındı. 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@