Alişan İçini Döktü

Genç şarkıcı, 'Sezin benden ayrıldıktan üç gün sonra bu kişiyle buluşmaya başlamış.

Alişan İçini Döktü

Genç şarkıcı, 'Sezin benden ayrıldıktan üç gün sonra bu kişiyle buluşmaya başlamış. Arkadaşız diyorlar. Bir erkek ile bir kız bir araya gelirse ne yapar' dedi.

Mehmet Ali Erbil'in kızı Sezin Erbil'le geçtiğimiz aylarda yollarını ayıran Alişan, genç kızın Cengiz Kurtoğlu'nun büyük oğluyla ilişki yaşadığı iddiaları hakkında konuştu.

 Sezin Erbil'in yeni bir ilişkisinin gazeteler yansıması üzerine sessizliğini bozan Alişan, 'Nişan bozulduktan üç gün sonra bu kişi ile hergün bir araya geliyor. Cengiz Kurdoğlu'nun Florya'daki evinde bir aydır buluşuyorlarmış. Beni komşular aradı. Yaşadıkları her neyse beni ilgilendirmez ama insanları kandırmasınlar' dedi.

Sezin Erbil'den ayrıldıktan sonra kimseyle bir ilişki yaşayamadığını belirten genç şarkıcı, konuşmasına şöyle devam etti: 'Bir kız ile tanışmaya, onu sevmeye korkuyorum. Bu nasıl bir sevgiydi ki benden ayrıldıktan üç gün sonra böyle bir şey yaşayabiliyor.

Bir de biz arkadaşız, aile dostuyuz diyor. Bir kız ile bir erkek bir araya geliyorsa bunun dostluğu falan olmaz. Tam bir aydır aynı evde gündüzleri buluşuyorlarmış. Her ikisinin de babası bu haberler çıktıktan sonra çocuklarına kızmışlar. Bunları yazmanızı istemiyorum ama üzülüyorum. Kime inanıp, güveneceğim ve seveceğim. İnsanları tanımakta güçlük çekiyorum.'

Alişan'la Sezin Erbil, nişan yüzüklerini taktıktan bir süre sonra ayrılmıştı.

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler