7m


7m

hyundai

Aladdin Çakıcı'nın 15 Temmuz mektubu

Kırıkkale T tipi cezaevinde yatan Alaattin Çakıcı 15 Temmuzun yıl dönümü nedeniyle mektup yazdı.

Gündem 16.07.2017, 15:00
Aladdin Çakıcı'nın 15 Temmuz mektubu

Kırıkkale T tipi cezaevinde kalmakta olan Alaattin Çakıcı, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama yayınladı.Alattin Çakıcı'nın yaptığı açıklama şu şekilde:

"Kamuoyuna ve Aziz Türk milletine saygılılarımla arz ederim. Okyanus ötesinin ve Avrupa birliğinin başlatmış olduğu haçlı zihniyetinin devletimiz ve topraklarımız üzerindeki şerefsizce yapılan 15 temmuzun seneyi devriyesine girmiş bulunmaktayız 1050'de başlayan ilk haçlı seferleri vatikan emriyle latinler kendi dinine mensup olan bizansı 50 yıl işgal ettikten sonra bu yağmacı, çapulcu takımından o günkü batılı devletlerin daha iyi organize eden Vatikan 1092'de başlayıp Selçuklularla devam eden bu savaştan çoğunu kaybetmişlerdir. Şövalye babylon ile birlikteki haçlı ordularını Kudüse düşürüp müslüman ve hristiyanları katlederek kudus krallığının kurulmasını ve doğu akdenize bağlı, bazı kara toprakları üzerinde büyük kaleler kurmak kaydı ile müslümanlara büyük zulüm yaptıkları tarih arşivlerinde bellidir. Suriye atabeyliği döneminde selahattin eyyubi'nin Kudüs'ü fet edip htistiyanlarin kalanlarına müshik giderlerine dokunmadığını yine arşivlerde mevcuttur. İslamın bayraktarlığını yapan bir cihan imparatorluğu olan osmanlı islamı üç kıtada daha ileriye taşıdığı dünya arşivlerinde yerini almıştır. Vatikanın içini boşaltan illüminati ve tapınak şovelyeleri hristiyanlığı tamamen yozlaştırdığı o günden bugüne kadar Osmanlının her girdiği savaşta yukarıda bahsettiğim papa 10. Urban ile başlayan osmanlının bağırma süreci olan mondros mütarekesine kadar, osmanli tarih sahnesinin içerisinde bati ve ruslarla yapilan savaşların hepsi hacli ve batı zihniyetinin ittifakıdır. Milletiyle et tırnak olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları, Aziz milletimiz Haçlı zihniyeti ve batı emperyalizmini Anadolu'da hüsrana uğratarak cumhuriyetimizin istikalalini hür dünya dedikleri dünyada yerini aldığı, lozanla tescil edilmiştir. Lozan, cumhuriyetimiz için bir tapudur. On yıl Osmanlı coğrafyasının her bölgesinde savaşan, mücadele eden, maliyesi dibe vuran, batının karşısında kazandığı ulusal savaşımız lozanda hem muvaffakıyettir. Aynı zamanda Lozan elimizin güçlü olmaması sebebiyle vahşi batının dayatmasıyla Misak-ı millinin içinde olup ta Halep'le başlayıp, Musul, Kerkük'e kadar imzalanan batılı emperyalistler tarafından bu Türk yurtları lozanın kaybıdır. İşte lozanın kayıp ve kazanç tarafları sömürgeci zihniyetin sonunda Ortadoğu, İngiliz ve Fransız sömürgesi altında kalarak masonların dünyada iyi organize olması neticesinde İngilizlerin Fransızların, ABD nin de baskısıyla filistinde İsrail devletinin temellerini atmakla Ortadoğu'ya yerleşen fitne ve veba gibi mikrop üreten İsrail'in temellerini atmışlardır.


Sembolik kurallar koymak kaydıyla Ortadoğu'da kendine bağlı batılı sömürgeciler küçük devletler oluşturarak kırılgan fay hatları oluşturmak kaydıyla islamın bahçesinden gıdalanan, müslümanları şii Sünni diye suni bir düşmanlık yaratan be birbirine kırdıran, batılı küresel bu üst akıl, Sovyetler'in dağılma sürecinden sonra medeniyetler çatışması adı altında sivil toplum örgütleri ile birlikte hareket eden, islamı kendilerine düşman seçmek kaydıyla kuzey Afrika da Fas'ta başlayıp Afganistan'a kadar 22 islam ülkesinin haritalarında değişiklik yapıp küçük devletlere bölerek, barış ve sevgi dini olan islamı kötü göstererek islam dünyasında batı kaynaklı terör örgütleri kurdurmak kaydıyla, başına da islam cümlesini eklettirerek islam coğrafyasını birbirine kırdıran bu zihniyetin, en büyük ideali islam dünyasının en güçlü, 2500 yıllık devlet deneyimi olan Türkiye'nin üzerinde sosyolojik çalışmalar yaparak 40 yıl içerisinde kendini batı ve Vatikan kaynaklı dünya imamı ilan ettiren Fethullah Gülen denen, dili Allah kelamı eden, beyni Vatikan'ın içindeki illüminati tarikatının ve küresel güçlerin denetiminde olan bu iblis, 40 yıldır ve son 10 yılda Türkiye'nin tüm yasal kadrolarının içerisine bir veba gibi sızarak devletimizi birleşik devletler ve Vatikan ve dünya siyonizm teşkilatlarıyla ortak hareket ederek 15 Temmuz'da ülkemizi parçalayıp kobani üzerinden pkk-pyd ve batılı askeri uzmanlar da o gece hazırlık içerisindeydiler Ülkeyi bölebilmek adına. tarih süreci içerisindeki Haçlı seferlerine baktığınız zaman insan, kılıç, hayvan gücü, zırhın dışında hiçbir teknolojik güçleri yoktu. Teknoloji, şu günlerde insan beyninin anlayamacağı düzeyde bulunmaktadır.


15 Temmuz gecesi Aziz vatanımız üzerinde en büyük Haçlı seferi uygulanmak istendi. Elbiselerin en şereflisini giymiş, Brüksel ve NATO'nun emrine girmiş fetönün köpekleri yine elbiselerin en şereflisini giymiş fetöcü polisler pkk-pyd tüm Avrupa birliği kendisine mesih gibi taptıkları bu gavur imamı olan Fethullah Gülen birleşik devletlerin emriyle öz vatanlarında Haçlılara köpeklik yapmak kaydıyla ülkemizi kan gölüne çevirerek Aziz milletimizin vatansever subaylarımızın, devletine bağlı polislerimizin bu haince saldırıyı ortaklaşa olarak durdurmuşlar ve dünyada bir ilki gerçekleştirmişlerdir. İnsan beyni bazı şeyleri çabuk unutur. Yarın seneyi devriyesine gireceğimiz 15 Temmuz'un 29 ekim 1923 gibi bir milat olduğunu unutmayın. Topraklarımızda ve Ortadoğu'da hala batının, küresel üst aklın, Vatikan'ın Haçlı seferlerinin devam ettiğini bu aziz millet aklından çıkarmamalıdır. Hangi siyasi görüşten olursa olsun - fetö ve hdp hariç- Türkiye'de Alevi'si, sünnisi, Kürt'ü lazı Çerkez'i, Türkmen'i Avşar'ı çepnisi, Arnavut'u Boşnağı... Aralarında ufak tefek ayrılıklar olsa bile doğru olan millet olarak devletin yanında olmak vatanseverliğin bir göstergesidir. Siyasi idareyi ister sevsinler ister sevmesinler, eğer Aziz vatanımızı ve devletimizi seviyorlar ise kibri bir tarafa bırakarak kenetlenerek müslüman Türkiye cumhuriyeti devletinin gerçek vatandaşı ise Onur ve Şerefi kadar devletine sahip çıkmak, bu zaruri süreçte devletinin yanında olmak Şereflerin en yücesidir. Aziz Türk milletine ve Türkiye cumhuriyetine gönülden bağlı tüm Türk vatandaşlarına saygılarımla arz ederim.


Not: devletimizi yönetenler ve Aziz Türk milleti! Şu uyur küresel şeytanlar uyumaz. İnsan şeklindeki küresel aklı unutursanız daha çok 15 Temmuz'lar yaşarız. Not: 15 Temmuz'daki şehitlerimize Vatan sathında terörle mücadele eden yurtiçi ve sınır ötesinde tüm şehitlerimize Rabbimden rahmet diler, gazilerimize'de kalbi kutlarım. Selam olsun Allah yolunda Vatan için Şehitlik ve Gaziliği talip olanlara. 14/07/2017 Alaattin Çakıcı

 

Yorumlar (2)
tolga 5 yıl önce
Ağzına sağlık reis.En büyük arzumuz devletimizin böyle vatan severleri derhal özgürlüklerine kavuştumasıdır.
Emel ada kayseriliyim Almanya'da yasiyorum 5 yıl önce
Harika yazmış alahaddin abiyim hay ağzına sağlık onun enbuyuh hayranı ve fanatigim reyisimizin Allah başımızdan eksik etmesin ömrüm istesin ömrümü veririm saygilarimla

Gelişmelerden Haberdar Olun

@