Alaattin Çakıcı'dan Şok Mektup

Onur Özbizerdik ve adamlarının Akmerkez önünde Gencay Çakıcı'ya yönelik saldırısı sırasında sevgilisine yöneltilen mermilere siper olan Gönül Özyürek, Hindistan'da bir hastanede rehin tutuluyor. Boynundan aşağısı felç kalan ve eski sevgilisi tarafından bi

Alaattin Çakıcı'dan Şok Mektup

Onur Özbizerdik ve adamlarının Akmerkez önünde Gencay Çakıcı'ya yönelik saldırısı sırasında sevgilisine yöneltilen mermilere siper olan Gönül Özyürek, Hindistan'da bir hastanede rehin tutuluyor. Boynundan aşağısı felç kalan ve eski sevgilisi tarafından bir kez bile aranmayan genç kadının dramı gözyaşartıyor.

Saldırının üzerinden geçen 8 yılda tedavi masraflarının 2 milyon Euro'yu aştığını söyleyen baba Elvan Özyürek, "Kızımı ilk başta Almanya'da bir hastaneye yatırmıştık. Eşim ve kızım Almanya'da doktorların verdiği tavsiye üzerine Gencay Çakıcı ile irtibata geçmiş, Gencay Hindistan'daki Nu-Tech Mediworld Hastanesi'nin masrafları karşılayacağını söylemiş. Bunun üzerine Hindistan'a gittik. Elimizdeki 11 bin Euro ile tedaviyi başlattık. Ancak şimdi kızım hastanede rehin tutuluyor. Para ödenmezse ne tedaviye başlanacak ne de kızım bırakılacak" diye konuştu.

ÖLÜMÜNE AŞIKTI

Hindistan'daki Türk konsolosluğu'nun da kendileriyle ilgilenmediğini söyleyen Özyürek, “Kızım vurulduğu günden beri yardım edeceklerini söylüyorlar ama 1 kuruş vermediler. Bir yıl önce Alaattin Çakıcı kardeşi ile ilgili mektup yazdı ama bir daha aramadı. Kızımın hayatını kurtarmak için kendi hayatını ortaya koyduğu sevdiği adam nerede?" dedi.

OLAY MEKTUP

Gönül Özyürek'in tedavisi sırasında babası Elvan Özyürek'e mektup yazan Alaattin Çakıcı, sözlerine, "Benim kardeşim adam değil"diyerek başlıyor. Çakıcı'nın bir yıl önce Elvan Özyürek'e yazdığı mektup: Elvan Bey, benim Kardeşim adam değil. İnsan anasını, babasını, kardeşlerini seçme şansına sahip değil. Ne diyeyim geçmiş olsun. Ben bu yaşıma kadar kardeşimle baş başa bir yemek bile yemedim. Kızınız bilir, Amerikaya geldi. Yüzünü görmek istemedim. Ziyaretime geldi yüzüme de doğru dürüst bakamadı. Ama sana yardım edeceğim. Genç bir hanım layık olmayan bir adam için kurşun yemiş olmasından, insan olarak bunu yapacağım. Geçmiş olsun. Esenlikler dilerim

HABERE YORUM KAT
Trabzon Haber ve tüm kategorilerimizde yer alan haberlere yorum yapanlar genel kuralları kabul etmiş sayılırlar. Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler