Akyazı'da Türk Bayrağı göndere çekildi

Türk Milli Takımı'na Ortahisar'dan jest.

Akyazı'da Türk Bayrağı göndere çekildi

Türkiye-Rusya müsabakası öncesinde Akyazı'da bulunan 61 metre uzunluğundaki Trabzonspor bayrağı gönderine Türk Bayrağı çekildi. 

UEFA'nın rekabeti arttırmak amacı ile ilk kez düzenlediği UEFA Uluslar Ligi'nde bu akşam Türk A Milli Futbol Takımı ve Rusya saat 21.45'te karşı karşıya gelecek. 

Şenol Güneş Spor Kompleksi içinde yer alan Medical Park Arena'da oynanacak müsabaka öncesinde Ortahisar Belediyesi Türk Milli takımına jest yaptı. Belediye tarafından Akzayı'ya dikilen 61 metre uzunluğundaki gönderde yer alan Trabzonspor bayrağı değiştirilerek yerine Türk bayrağı göndere çekildi. 

Karşılaşma öncesinde Türk milli takımına moral vermek amacıyla Akzayı'da Türk bayrağını göndere çektiklerini belirten Ortahisar Belediye Başkanı Av. Ahmet Metin Genç, "Türkiye- Rusya müsabakasının Trabzon'da oynanmasından büyük bir mutluluk duyuyoruz. Medicalpark Arena Stadı ilk defa Türkiye-Rusya maçına ev sahipliği yapacak. Şehrimizin tanıtımı açısından bu maçı çok önemli olarak görüyoruz. Mümkün olduğunca Trabzon'umuzu e güzel şekilde tanıtmaya gayret edeceğiz. Umarım çok güzel ve heyecan verici müsabaka olur ve Rusya'yı yenerek UEFA Ulusal Ligi'ne iyi bir başlangıç yaparız." diye konuştu.   

Akyazı'da Türk Bayrağı göndere çekildi
 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
İsa Sayar
İsa Sayar - 5 ay Önce

İşte hizmet budur. Sayın belediye başkanımızı tebrik ediyorum burdan. Ruslar kimin büyük olduğunu görsün.

anonim
anonim @İsa Sayar - 5 ay Önce

ne kadar bos biri oldugunuz yorumunuzla tescillediniz bravo

murat başkan
murat başkan - 5 ay Önce

akyazıdaki trabzonspor bayrağının rengi,bezin kalitesi,çok kötü. şu trabzonda yeni bir tasarım yapacak kimse yokmu. Allah rızası için bize yakışacak bir bayrak olsun...

Osman
Osman - 5 ay Önce

Bayrak cektik cekmesine de ,milli macimizi yayinlaycak kanal hala belli degil...5.dünya ülkesi olduk kimsenin umurunda degil.yazik bu ülkeye,cok yazik

HAYRİ ÇELİK
HAYRİ ÇELİK - 5 ay Önce

Futbol aşkı yüzünden; deniz üzerine, futbol takımına stat yapan kaç şehir var ki yeryüzünde!

banner421

banner443