7m


7m

hyundai

AKP'li Vekil Yayaya Çarptı

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Er'in Mersin'in Mezitli beldesinde otomobiliyle bir yayaya çarptığı, kimliği henüz belirlenemeyen şahsın yaşamını yitirdiği bildirildi.Alınan bilgiye göre, Erdemli ilçesindeki Muay Thai Şampiyonası'ndan 06 ALA 96 plakalı o

Gündem 29.07.2007, 09:56
AKP'li Vekil Yayaya Çarptı

AK Parti Mersin Milletvekili Ali Er'in Mersin'in Mezitli beldesinde otomobiliyle bir yayaya çarptığı, kimliği henüz belirlenemeyen şahsın yaşamını yitirdiği bildirildi.

Alınan bilgiye göre, Erdemli ilçesindeki Muay Thai Şampiyonası'ndan 06 ALA 96 plakalı otomobiliyle dönen Er, Mezitli beldesi içinde aniden yola çıkan, kimliği henüz belirlenemeyen ve 45 yaşlarında erkek olduğu ifade edilen bir yayaya çarptı. Yaya, kaza yerinde hayatını kaybetti.

Ali Er'in, önceki gün Erdemli ilçesinde kullandığı motosiklette geçirdiği kaza sonucu yaralanan ve Mersin Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde tedavi gören kızı Ayşe Er'i ziyarete gittiği öğrenildi.

Ali Er'in Mezitli Karakolu'nda kazayla ilgili olarak ifade verdiği, ölen kişinin kimliğinin belirlenmesi için çalışmaların sürdüğü öğrenildi


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@