banner539

banner526

banner533

banner513

Ak Parti'li başkan toprağa verildi

Öztürk için, Akçaköy Belediyesi hizmet binası önünde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Öztürk'ün yakınları, Trabzon Valisi Nuri Okutan, AK Parti Trabzon milletvekilleri Mustafa Cumur ve Asım Aykan, Akçaabat Kaymakamı Erol Özkan, Trabzon Belediye Başkanı V

Gündem 22.01.2009, 18:01
Ak Parti'li başkan toprağa verildi

Öztürk için, Akçaköy Belediyesi hizmet binası önünde cenaze töreni düzenlendi. Törene, Öztürk'ün yakınları, Trabzon Valisi Nuri Okutan, AK Parti Trabzon milletvekilleri Mustafa Cumur ve Asım Aykan, Akçaabat Kaymakamı Erol Özkan, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Öztürk ile ilgili konuşmaların yapıldığı törenin ardından aynı yerde cenaze namazı kılındı. Öztürk'ün cenazesi, namazın ardından beldedeki aile kabristanına defnedildi.

Trabzon Göğüs Hastalıkları Hastanesinde bir süredir akciğer kanseri teşhisiyle tedavi gören 64 yaşındaki Ferit Öztürk, dün sabah hayatını kaybetmişti. İnşaat mühendisi olan ve Karayollarına bağlı çeşitli birimlerde uzun süre çalışan Öztürk, bir dönem Karayolları 10. Bölge Müdürlüğü görevini yürütmüştü. AK Parti'den 2004 yılında Akçaköy Belediye Başkanı seçilen Öztürk, 29 Mart 2009'da yapılacak Mahalli İdareler Seçimi'nde yeniden aday olmuştu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@