AK Parti İstanbul için hazırlığını tamamladı

AK Parti, İstanbul seçimlerinin yenilenmesi için başvuru hazırlığını tamamladı.

Gündem 14.04.2019, 14:18
AK Parti İstanbul için hazırlığını tamamladı

İstanbul seçimlerinin yenilenmesi için olağanüstü itiraz haklarını kullanacaklarını yineleyen AK Partili Yavuz, "Hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık. Çok kısa bir zaman içerisinde dilekçe ve eklerini YSK'ya teslim edeceğiz" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, İstanbul seçimlerine itiraz sürecine ilişkin açıklama yaptı.

Olağanüstü itiraz hakkını kullanarak İstanbul seçimlerinin yenilenmesini isteyeceklerini belirten Yavuz, ''Hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık. Çok kısa bir zamanda dilekçe ve eklerini YSK'ya teslim edeceğiz'' ifadelerini kullandı.

"OLAĞANÜSTÜ İTİRAZ" SÜRECİ

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Twitter'dan yaptığı paylaşımında, AK Parti'nin İstanbul'daki yerel seçimlerin yenilenmesine yönelik "olağanüstü itiraz" sürecine ilişkin değerlendirmede bulundu.

"HAZIRLIKLARIMIZI BÜYÜK ORANDA TAMAMLADIK"

"Olağanüstü itiraz hakkımızı kullanarak İstanbul seçimlerinin yenilenmesini isteyeceğiz" dediklerini anımsatan Yavuz, "Hazırlıklarımızı büyük oranda tamamladık. Çok kısa bir zaman içerisinde dilekçe ve eklerini YSK'ya teslim edeceğiz" ifadesini kullandı.

İşte Ali İhsan Yavuz'un paylaşımı;

AK Parti İstanbul için hazırlığını tamamladı

Yorumlar (7)
Ali Papa 2 yıl önce
YSK nın tarafsız!! hakimleri mesajı alıp, sabaha kadar uyumadan çalışıp Maltepe sayımını bitirirler gari. 1 saatte sayılıp 3 saatte + - binde bir hata payıyla biten 32 bin sandığın 32 de birini 10 günde sayamayıp dünya rekoru kıran YSK yı tüm dünya takdir!!!!! ediyor. İstanbul seçimi yenilenirse enaz birkaç yüzbinlik farkla binali bey kaybedecektir. Ama esas kaybeden ülkemizin itibarı olacaktır.
ibraam 2 yıl önce
Akıllı olun. sandıkla gelen sandıkla gider. demokrasiye tecavüz etmeyin. kaşınmayın. sandıkla çekin gidin.
Adem Yazar 2 yıl önce
Aklına hile tezgahı dokuma. Aldatan, aldanır. Mevlana
Antikus 2 yıl önce
sandik namusumuzdur diyenlerin ne kadar namuslu oldugunu b ütün türkiye görüyor iste buyurun ankaraya bakin ve görün rte icin istanbul belediyesi neden önemli ?? herifler belediyeyi resmen sömürmüsler ve simdi pislikleri ortaya cikmasin diye ugrasiyorlar 55 milyon oyu 2 satte sayan ysk sanda yaziklar olsun
tamer 2 yıl önce
ülkede hak hukuk anayasa millet iradesine saygı nerede
YanlizKurt 2 yıl önce
ALİ ihsan Beyler..dedlklerinizin hic inandiriciligi yok..SIZ CHP HILE YAPTIGI ICIN KAYBETMEDINIZ..SIZ MUHALEFET SIZE HILE YAPTIRTMADIGI ICIN KAYBETTINIZ
Selim 2 yıl önce
şimdi senin yazdığın yoruma neremizle gülelim madem kazandı bıraksınlar da oylar tekrar sayılsın bu korkuları neden demek ki oyları değil sandıkları çalmışlar neden sürekli sayımı durduruyorlar nedir bu telaşları

Gelişmelerden Haberdar Olun

@