Ağızları açık bırakan ret

Kendisine talip olarak gelen 80 yaşındaki Kemal Bey'in artık ilişkiye giremeyeceğini düşünerek evet dedi ama... Star TV ekranlarında yayınlanan İzdivaç programında talip olduğu Kemal Bey'i öyle ilginç bir gerekçeyle redetti ki.. Şengül Hanım 80 yaşında ve

Gündem 10.05.2010, 08:58
Ağızları açık bırakan ret

Kendisine talip olarak gelen 80 yaşındaki Kemal Bey'in artık ilişkiye giremeyeceğini düşünerek evet dedi ama...

Star TV ekranlarında yayınlanan İzdivaç programında talip olduğu Kemal Bey'i öyle ilginç bir gerekçeyle redetti ki..

Şengül Hanım 80 yaşında ve anjiyo geçirmiş Kemal Bey'e talip oldu. Arıdından ikili son kararlarını açıklamak için kameraların karşısına geçti.

Evlenemem çünkü

Şengül Hanım'ın ret gerekçesini duyan Zuhal Topal cümle kuramaz duruma düştü. Çünkü Şengül Hanım, evleneceği kişiyle cinsel ilişkiye giremeyeceğini söylüyordu. Ve 80 yaşındaki anjiyo geçirmiş Kemal Bey'e de bu yüzden talip olduğunu ancak Kemal Bey'in karı-koca hukukunu yerine getirebilecek konumda olduğunu belirtince ret kararını açıkladı.

Bu sözler üzerine ne söyleyeceğini şaşıran Zuhal Topal, bu durum karşısında adeta sus pus oldu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Gizmo 11 yıl önce
Yeter artik !Televizyon Kanallari cöpcatanlarla dolmus! Ne idügü belirsiz kisiler sirf ekranlara cikmak icin, yapmadiklari, söylemedikleri rezillikler kalmadi. Reyting ugruna, örf ve adetlerimizi yerle bir eden kisileri yayinda daha neden tutuyorlar anlamyiyorum. RTÜK ne ise yarar? Sacma , sapan mevzulari ekranlara tasiyarak ve onlara müsade ederken ciddi konular gündeme gelince yasak uygularlar? Daha öncede belirttim.Asil RTÜK yasak uygulamak lazim..!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@