Açık Liselere Kayıtlar Başlıyor

Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim liseleri 2007-2008 eğitim-öğretim yılı I. dönem kayıt yenileme işlemleri 24 Eylül-5 Ekim günleri arasında yapılacak.Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, bu tarihler arasında, bakanlık bünyesindeki Eği

Açık Liselere Kayıtlar Başlıyor

Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim liseleri 2007-2008 eğitim-öğretim yılı I. dönem kayıt yenileme işlemleri 24 Eylül-5 Ekim günleri arasında yapılacak.

Milli Eğitim Bakanlığı'ndan yapılan yazılı açıklamada, bu tarihler arasında, bakanlık bünyesindeki Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü'nün Ölçme Değerlendirme ve Açık Öğretim Kurumlar Dairesi Başkanlığı'na bağlı, Açık Öğretim ve Mesleki Açık Öğretim liselerine kayıtlı öğrenciler ve öğrencilik durumu aktif ya da donuk olanların bu işlemleri yapabileceği bildirildi.

Kayıt yenileme işlemleri Milli Eğitim Bakanlığı tarafından görevlendirilen Halk Eğitim Merkezi Müdürlüklerinde yapılacak.

HABERE YORUM KAT
Haberlerde yapılan yorumlarda Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan yorumlar onaylanmamaktadır.
Önceki ve Sonraki Haberler