7m


7m

hyundai

Ablaya Kızdı Babaya Acımadı

Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde, ablasının eve geç gelmesine kızan genç, bu yüzden tartıştığı babasını bıçaklayarak öldürdü.Alınan bilgiye göre, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Diken Sokak'ta oturan Mehmet Y. (19), arkadaşlarıyla gezmeye giden ablası G

Gündem 30.07.2007, 12:53
Ablaya Kızdı Babaya Acımadı

Bursa'nın merkez Osmangazi ilçesinde, ablasının eve geç gelmesine kızan genç, bu yüzden tartıştığı babasını bıçaklayarak öldürdü.

Alınan bilgiye göre, Fatih Sultan Mehmet Mahallesi Diken Sokak'ta oturan Mehmet Y. (19), arkadaşlarıyla gezmeye giden ablası Gönül Y'nin (22) eve geç gelmesine tepki gösterdi.

Abla Gönül Y'nin, "Ben babamdan izin aldım. Sen ne karışıyorsun" sözleri üzerine Mehmet Y, bu kez babası Şerafettin Y. ile tartışmaya başladı.


Baba Şerafettin Y'nin, "Ben izin verdim. Sana hesap mı vereceğim" sözlerine tepki gösteren Mehmet Y, mutfaktan aldığı bıçağı babasının göğsüne sapladı. Yakınlarının ağır yaralı olarak bir polikliniğe kaldırdığı Şerafettin Y, kurtarılamadı.

Olaydan sonra kaçan Mehmet Y, evinin yakınlarındaki mescitte yakalandı.Zanlının, sorgulamasının ardından adliyeye sevk edileceği bildirildi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@