banner518

3'üncü dalga operasyonu başladı!

Çok sayıda polis gözaltına alındı. Gözaltına alınan polisler, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilerek sağlık kontrolünden geçiriliyor. Gözaltına alınan polisler arasında Eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ve İstanbul eski Emniyet Müd

Gündem 01.09.2014, 08:54
3'üncü dalga operasyonu başladı!

Çok sayıda polis gözaltına alındı. Gözaltına alınan polisler, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne getirilerek sağlık kontrolünden geçiriliyor. Gözaltına alınan polisler arasında Eski İstanbul Mali Şube Müdürü Yakup Saygılı ve İstanbul eski Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı da yer alıyor.

HABERİN VİDEOSU İÇİN TIKLAYINIZ

Şüphelilerden bazılarının üzerlerine Türkçe ve İngilizce "Sıfır" yazan siyah tişörtler giydiği görüldü. Bu tişörtlerden giyen şüphelilerden birinin, "Biz zaten sıfırız, buradayız. Ama haram para sıfırlanmaz" diye bağırdı.

FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

84d02c92012192e765b59c9543677d1c.jpg


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (2)
kirahmet61 6 yıl önce
Millet ahmak olduktan sonra uc degil onucuncu dalgada gelir suan turkiyem bizden olanlar ve olmayanlar olarak parcalanmis durumda bu milleti birbirine dusurdunuz allah belanizi versin
Ali Papa 6 yıl önce
Üçgen,dörtgen,beşken,kare,küp ve daire cemaatinin algı opersyonlarımı yoksa 10 sene boyunca tam ortak oldukları cemaati tasviye operasyonumu?Eski bakan Hayati Yazıcıya göre,paralel yapı diye adlandırılabilecek bir yapı yok tam anlamıyla 10 yıl süren kader birliği var.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@