30 araç birbirine girdi

Konya Yolu, Ankara Şehirler Arası Terminal İşletmesi (AŞTİ) yakınlarında meydana gelen yaklaşık 30 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında çok sayıda yaralı bulunuyor.İddiaya göre, Beşevler istikametine gelen sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen

Gündem 06.12.2008, 10:06
30 araç birbirine girdi

Konya Yolu, Ankara Şehirler Arası Terminal İşletmesi (AŞTİ) yakınlarında meydana gelen yaklaşık 30 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında çok sayıda yaralı bulunuyor.

İddiaya göre, Beşevler istikametine gelen sürücüsünün kimliği henüz belirlenemeyen 53 HH 550 plakalı kamyon, ''freninin boşalması'' üzerine seyir halindeki araçlara çarptı. Bunun üzerine seyir halindeki araçlar da birbirine çarpmaya başladı.

Yaklaşık 30 aracın karıştığı zincirleme trafik kazasında, 53 HH 550 plakalı kamyon, refüjdeki aydınlatma direğini devirip karşı şeride geçtikten sonra AŞTİ otoparkına düşmek üzereyken durdu.

Bazı araçların hurdaya döndüğü kazada yaralılar, çeşitli hastanelerde tedavi altına alındı.

Kaza nedeniyle Konya yolu, iki yönlü olarak trafiğe kapandı. Ekipler, yolun trafiğe açılması için çalışmalarını sürdürüyor.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@