3 günlük sokağa çıkma yasağı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan 3 günlük sokağa çıkma yasağı uygulanacağını açıkladı

Gündem 27.04.2020, 18:46 27.04.2020, 19:09
3 günlük sokağa çıkma yasağı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Kabine Toplantısı sonrası açıklamalarda bulundu.

Erdoğan, 1 Mayıs'tan başlamak üzere 3 günlük sokağa çıkma yasağı uygulanacağını açıkladı. Trabzon dahil 30 Büyükşehir ve Zonguldak'ta uygulanacak sokağa çıkma yasağı 1 mayıs gecesi 00.00'da başlayacak ve 3 mayıs gece 00.00'a kadar sürecek.

Erdoğan "Hafta sonunda uygulanan sokağa çıkma sınırlandırmasını bayrama kadar sürdürmeyi düşünüyoruz. 1 Mayıs 00.00'dan başlayıp 3 Mayıs gece 00.00'a kadar sürecek sokağa çıkma sınırlandırılması getirildi." dedi.

Yorumlar (10)
Ali Papa 7 ay önce
Cumhurbaşkanının konuşması beklenmeden, sanki tehlike bitti havası verilerek yapılan rahatlatıcı konuşmalar sonucu, özellikle pazarlarda çok tehlikeli, kara cuma benzeri kalabalıkların oluştuğunu bazı TV kanallarında seyrediyoruz. Millet omuz omuza alışveriş yapıyor. Pazara giriş çıkışı sıraya sokmak bukadar zormu?
Hamdi 7 ay önce
Neden sadece büyük şehirlere uygulanıyor. Bütün şehirlere getirilsin bu yasaklar.
BenDeniz 7 ay önce
Arayıpta bulamadığın ortam önce 23 Nisan ulusal egemenlik ve çocuk bayramı şimdi 1 Mayıs ondan sonra 19 Mayıs ne kadar milli bayramlarımız varsa sokak yasak.
Kenan 7 ay önce
23 Nisan bu şartlar altında milli dayanışma içinde kutlanmışken bu hainliği neden yapıyorsun. İşiniz gücünüz muhalefet. Lideri Kemal kılıçdar gibi olandan daha fazla bişey beklememek lazım
Fuat kaplan 7 ay önce
Kesinlikle doğru bir hamle tebrik ederim cumhur başkanım
Vehbi 7 ay önce
Cumhurbaşkanımızın aldığı bu kararlarla Koronanin canına okuyacağız elhamdülillah.Sadece ülkemize değil Dünyada başta ABD olmak üzere bir çok ülkeye de yardım ediyoruz.Korona virüse karşı mücadelede dünyada lider ülke konumundayız.Allah başımızdan eksik etmesin reisimizi.
ibraam 7 ay önce
CHP'li belediyeleri rezil etmeye çalışanların rezil olmaya devam ettiğini görüyoruz. Mansur başakana ahlaksızlık kumpası düzenleyenin aslında tam bir ahlaksızlık abidesi olduğunu gördük. Limon kumpası cabası. Şimdide zat Kemal beyi yalancılıkla suçluyor ama bir tek yalanının belgeleyemiyor. Bu millet Kumpas kelimesini akp ikyidarı döneminde tanıdı, Ergenekon kumpası fetö kumpası, mansur kumpası limon kumpası. Allah sizi layıkınıza kavuştursun.
Ahmet 7 ay önce
Ne güzel söyledin Allah sizi layık oldugunuz çöp içinde yaşatsın taş devri insanları sizi
yasar sevinc 7 ay önce
bence maske takma zorunlulugu daha etkilidir.Insanlar üc gün sonra kendilerini kitleler halinda disari atiyorlar bu daha tehlikeli
BenDeniz 7 ay önce
Kenan bey; hain sen ve senin gibi trollerdir! Biz vatan sever adaletli hakkaniyetli kişileriz!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@