2 ay kala 'Abi' olunmaz

haber61 Gazetesi'nin bu haftaki sayısında siyaset gündemini değiştirecek haberler dolu. AK Parti aday tanıtım toplantısı için gittiğimiz Ankara'da yaşanan tüm gelişmeler haber61 Gazetesi'nde. Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, diğer partilerin be

Gündem 19.01.2009, 21:29
2 ay kala 'Abi' olunmaz
haber61 Gazetesi'nin bu haftaki sayısında siyaset gündemini değiştirecek haberler dolu.

AK Parti aday tanıtım toplantısı için gittiğimiz Ankara'da yaşanan tüm gelişmeler haber61 Gazetesi'nde.

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, diğer partilerin belediye başkan adaylarının açıklanmasının ardından ilk kez konuştu. 'Abi', 'Bizim', 'Kardeş' gibi sıfatlarla kamuoyuna çıkan adaylara sert eleştiri getirdi.

CHP'nin hafta içinde düzenlenen katılım toplantısının ardından haber61'in sorularını yanıtlayan CHP Trabzon Milletvekili Akif Hamzaçebi, TBMM'deki bütçe görüşmelerinin detaylarını anlattı. Hamzaçebi Ankara'nın ve Türkiye'nin en sıcak gündemi Ergenekon'u da haber61'e yorumladı.


İsmi açıklanmadı, istifa etti. Bir gecede neler olduysa istifasını geri çekti. Hemen ardından evinde kalp spazmı geçirdi. Doktorlar adaylığına müsaade etmedi. İl teşkilatı olağanüstü toplandı, adaylıktan çekilmesine onay verdi.

Gündemdeki adam Akçaabat Belediye Başkan aday adaylığından çekilen Mahmut Ustaoğlu'nun çarpıcı açıklamaları haber61'de.


Trabzonspor'un efsane başkanı Şamil Ekinci bu hafta konuğumuz. Ekinci, Trabzonspor'un son durumunu yorumladı.

Trabzonspor'un son transferleri ve tüm detayları haber61 Gazetesi'nde.

Abone olmak isteyenler:
Sadece Trabzon'da ki gazete bayilerinde satışa çıkacak olan haber61'e Trabzon, Türkiye ve Dünya'nın her bölgesinden abone olabilirsiniz.

ABONE ŞARTLARI:

ŞEHİRİÇİ (6 Aylık) 30 TL
(1 yıllık) 50 YTL


ŞEHİR DIŞI (6 Aylık) 45 TL
(1 Yıllık) 80 YTL


YURT DIŞI (6Aylık) 50 EURO
(1Yıllık) 90 EURO

BANKA HESAP NO: Türkiye İş Bankası 7500 Şube Kodu: 2105222
Finans Bank 0016114135 Çarşı Şubesi

İsim, soy isim ve adreslerinizi 326 73 73 telefondan, dilerseniz aynı hat üzerinden fax göndererekte ulaştırabileeğiniz gibi, bizim sizlere ulaşmamızı istiyorsanız burayı tıklayarak erişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz.

Yorumlar (1)
Trapeza 12 yıl önce
Bırakalım bu abi, emice ayaklarını. Mevcut Başkan olan Volkan Canalioğlu Trabzon'un bütün milletvekilleriyle kavgalı, iktidarla olan ilişkileri belli, devletten aldığı belediye yardımıyla Trabzon gelişmez. Bunu bir parti propagandası olarak görmeyelim Trabzonun menfaatleri sözkonusu. Trabzonun gelişmesi için büyük projeler hazırlanmalı. Bu büyük projelerin onayıda hükümetten geçer.

Ayrıca proje yapma kapasitesitesine sahip olmak gerekir, istihdamı artıracak, ekonomiyi geliştirecek projeler gerekiyor Trabzon'a, bunu da ortaokul öğretmeni olan mevcut Başkanımız değil, iki üniversite mezunu; doktorluk, Hudut ve Sahiller Genel müdürlüğü, İlaç ve Eczacılık Genel Müdürlüğü, ve en son olarak Müsteşarlık geçmişi olan kapasitesini tüm Türkiye'nin kabul ettiği Orhan Fevzi GÜMRÜKÇÜOĞLU başarabilir.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@